Najwyższa jakość materiałów przy zachowaniu elegancji i stylu – czy istnieje takie połączenie? W naszych pracowniach spotykamy się z nim na co dzień, bo to właśnie domena tworzonych przez nas opakowań ozdobnych. Niemalże 30 lat doświadczenia i skrupulatnego szlifowania technik tworzenia pudełek prezentowych na różne okazje – to właśnie kochamy najbardziej. W naszej ofercie znajdziesz bogatą gamę kolorów, faktur, wzorów i styli. Do produkcji pudełek ozdobnych wykorzystujemy kompozycje kartonów europejskich, dzięki czemu precyzja i jakość wykonania sprawdzą się wprost idealnie jeśli to właśnie w nasze opakowania ozdobne zechcesz zapakować swoje podarunki. Zastanawiasz się jak możesz sprawić aby wybrane przez Ciebie torebki prezentowe i kartony ozdobne były wyjątkowe i unikatowe? W naszych pracowniach pudełka ozdobne prezentowe są udoskonalane najróżniejszymi metodami zdobienia, tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia. Stosujemy metodę hot stampingu, która pozwala na uzyskanie niezwykle ciekawych zdobień w zależności od Twoich potrzeb.

Dodatkowo do ozdobienia Twoich opakowań i kartonów prezentowych możemy użyć najróżniejszych wstążek czy tasiemek. Różnorodny asortyment dostępny w naszym sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych, to poza standardową kolekcją eleganckich pudełek również opakowania indywidualne. Jeśli potrzebujesz czegoś wyjątkowego skontaktuj się z nami – z pewnością dobierzemy coś do Twoich potrzeb. Mając na uwadze najwyższą jakość wykonania, klasę i estetykę nasze opakowania sklejamy ręcznie dbając o każdy szczegół.

Mówiąc kilka słów o sobie pragniemy również przedstawić Ci firmę Nice Boxes. Jest to firma, która jest naszym przedstawicielem na rynku Skandynawskim i specjalizuje się w sprzedaży opakowań prezentowych na czekoladki, karty upominkowe, biżuterię, kosmetyki oraz wiele innych produktów. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na ich Stronach interentowych www.niceboxes.se oraz www.niceboxes.no

Zapisz się do Newslettera

Copyright © 2024