Torebki ozdobne na prezenty

Oferujemy duży wybór torebek ozdobnych na prezenty. Asortyment obejmuje tradycyjne torebki z uchwytami ze sznurka poliestrowego lub wstążki atłasowej, a także torebki z zamykaną klapą i dekoracyjną kokardką. Brzeg i spód zostały dodatkowo wzmocnione tekturą, która nadaje stabilność i sztywność. Jako producent torebek papierowych wybieramy materiały gwarantujące bezpieczny transport podarunku, a także walory estetyczne.

Torebki papierowe z logo

Jednym z naszych flagowych produktów są torebki papierowe z logo. Wykorzystywane przez firmy do celów reklamowych, sprawdzają się jako opakowania na prezenty rozdawane partnerom biznesowym czy do przeprowadzania działań marketingowych podczas targów przedsiębiorców różnych branży. Logo nanosimy przy wykorzystaniu różnych technologii. Oprócz metody zadruku dużą popularnością cieszy się tłoczenie napisów na gorąco. Hot-stamping wykorzystuje folę holograficzną, która pozwala uzyskać ekskluzywny efekt pozłacania lub posrebrzania tłoczeń.

Jesteśmy producentem torebek ozdobnych, który gwarantuje sprawną realizację zamówienia. Wszystkie torebki wykonujemy ręcznie i przesyłamy w formie płaskiej. Torebki są już odpowiednio podklejone, dzięki czemu można je sprawnie rozłożyć. Wykonane z papieru Galaxy dostępne są w standardowych kolorach, takich jak czarny, biały, brązowy, czerwony, granatowy i écru. Pozostałe barwy dostępne są po indywidualnych ustaleniach z klientem.

Jak wybrać torebkę ozdobną na prezent?

Wybór torebki ozdobnej na prezent wcale nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Musi ona bowiem spełniać zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną. Powinna też być dopasowana do okazji, z jakiej dawany jest podarunek, osoby obdarowywanej oraz rodzaju prezentu. Jeśli chcesz, by Twoja firma była kojarzona z prestiżem i najwyższą jakością, wybrane torebki ozdobne na prezenty dla kontrahentów powinny być:

  • trwałe – wykonane z wysokiej jakości papieru,
  • wzmocnione na spodzie, by się nie podarły pod ciężarem umieszczonych w nich przedmiotów,
  • opatrzone estetyczną grafiką, hasłem reklamowym lub wyraźnym logiem firmy.

Co więcej, ich rozmiar powinien być dostosowany do wielkości prezentu. Estetyczne torebki papierowe z logo firmy sprawią, że każdy produkt będzie prezentował się bardzo elegancko, a jednocześnie przyczynią się do zwiększenia świadomości dotyczącej danej marki.

Wykonujemy ręcznie torebki ozdobne na prezenty z wysokiej jakości papieru i z możliwością nadruku. W naszej ofercie dostępne są różne formy, kolory oraz wzory.