Producent opakowań Rubicello

Producent opakowań Rubicello przygotował ofertę różnorodnych opakowań z wysokiej jakości drewna i kartonu, znajdujących zastosowanie w wielu branżach. Wśród propozycji znajdują się również personalizowane akcesoria, takie jak wstążki z nadrukiem czy bony, certyfikaty i zaproszenia.

Opakowania prywatnie i w biznesie

Opakowania pełnią ważną funkcję zarówno w życiu prywatnym, jak i w biznesie. W eleganckie pudełka pakuje się upominki, ciasta, biżuterię, medale czy wyroby rękodzielnicze. Dlatego przygotowaliśmy szeroką gamę opakowań pozwalających na estetyczne zapakowanie i zaprezentowanie wybranych produktów. Proponujemy między innymi różnorodne opakowania jubilerskie na kolczyki, pierścionki, bransoletki, naszyjniki oraz całe komplety biżuterii. Przygotowaliśmy też ofertę opakowań ozdobnych, szufladkowych, magnesowych, oklejanych i prezentowych. W asortymencie znajdują się również solidne opakowania wysyłkowe.

Logo na opakowaniach

Wykorzystujemy specjalne technologie pozwalające na personalizację oferowanych opakowań. Oprócz tradycyjnego nadruku dużą popularnością cieszy się hot-stamping, czyli metoda wytłaczania napisów na gorąco za pomocą stempli i matryc. Dzięki wykorzystaniu folii holograficznej, możliwe jest uzyskanie błyszczących napisów – w ten sposób logo prezentuje się niezwykle ekskluzywnie. Wielu naszych klientów korzysta z usługi personalizacji, by budować pozytywny wizerunek swojej firmy.

Dlaczego warto wybrać nasze opakowania?

Produkty z naszej oferty wykonywane są ręcznie. Dbamy o najmniejszy szczegół i czuwamy nad każdym etapem produkcji. Wybieramy najlepsze materiały, dzięki którym uzyskujemy trwałe, ale i piękne opakowania. Zależy nam na tym, by nasi klienci otrzymali produkt zgodny z ich zamysłem, dlatego oferujemy dobór kolorystyczny poszczególnych materiałów i napisów tak, by gotowy produkt był w pełni zgodny z estetyką i paletą kolorystyczną logo firmy klienta.