OPAKOWANIA WYSYŁKOWE

Firmy specjalizujące się w branży e-commerce muszą zadbać o odpowiednie opakowania wysyłkowe. Na pierwszym miejscu stawiana jest trwałość pudełek – to od niej zależy, czy produkt dotrze do odbiorcy w całości. Druga istotna właściwość to walory estetyczne. Przedsiębiorcy dbający o dobry wizerunek firmy decydują się na opakowania z nadrukiem, który jest nie tylko dekoracją, ale też skuteczną reklamą. W naszej ofercie znajdują się łatwe w składaniu i solidne opakowania z wysokiej jakości kartonu.

Wygodne pudełka fasonowe

Zajmujemy się ręcznym wykonywaniem pudełek fasonowych. Dostarczane są do klientów w formie płaskiej, by mogły być złożone szybko i bez użycia kleju. Pudełka wykonane są z trwałej i sztywnej tektury litej. W odpowiednich miejscach mają załamania, dzięki którym złożenie ich do właściwego kształtu zabiera kilkanaście sekund. Dodatkowym atutem jest ekologiczne pochodzenie tektury. Coraz większa świadomość i chęć dbania o środowisko sprawia, że wielu konsumentów chętniej robi zakupy u producentów, którzy pakują swoje produkty w opakowania eko, pozbawione tworzyw sztucznych.Dodatkowo klienci mogą takie opakowania ponownie wykorzystać, na przykład do przechowywania drobnych przedmiotów.

Pudełka wysyłkowe z nadrukiem

Zakres naszych usług mieści wykonywanie nadruku na opakowaniach. Jest to opcja dodatkowa, którą klient może zamówić. Zadruk wykonywany jest wewnątrz opakowania, a na specjalne życzenie zewnętrzna strona może być sygnowana logo.

Oferujemy różne rozmiary kartonów wysyłkowych. W ofercie możliwość dodania logo firmy metodą zadrukowania lub hot-stampingu. Wykonane z tektury litej.