Opakowania szufladkowe

Opakowania szufladkowe są jedną z najbardziej eleganckich form pakowania produktów. Składają się z dwóch elementów – obudowy i wysuwanej szufladki, którą chwyta się za małą tasiemkę. Są to opakowania oklejane wysokiej jakości papierem Galaxy, który dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Wewnątrz szufladki może znajdować się piankowe wypełnienie również w kolorystyce wybranej przez klienta.

Ozdobne szufladki nie tylko do biżuterii

Pudełka z szufladkami wykorzystywane są przede wszystkim do pakowania pierścionków, naszyjników, kolczyków czy całych kompletów biżuterii. To jednak niejedyne zastosowanie. Ich estetyka sprawia, że wielu naszych klientów wybiera właśnie ten rodzaj pudełek do pakowania ekskluzywnych piór i długopisów, voucherów czy kluczy do aut salonowych.

Opakowania szufladkowe wykonujemy ręcznie. Wykorzystujemy sztywny i trwały karton oraz okleinę, która nie tylko pięknie się prezentuje, ale też jest odporna na otarcia i niewielkie czynniki mechaniczne. Pudełka można dodatkowo ozdobić. Świadczymy usługi nadruku logo różnymi metodami. Wykorzystujemy też technologię hot-stampingu. Choć opakowania szufladkowe są estetyczne same w sobie, dla zwiększenia walorów proponujemy również eleganckie wykończenie w postaci kokardy i tasiemki. Wstążki też mogą mieć nadruk z logo lub dowolnym innym napisem.

Opakowania szufladkowe składające się z dwóch elementów, oklejone eleganckim papierem to atrakcyjna forma pakowania biżuterii, voucherów, ekskluzywnych piór.