Producent opakowań prezentowych

Dzięki swej estetyce i solidnej formie pudełka prezentowe są wygodnym i szybkim sposobem na eleganckie zapakowanie podarunku. Jako producent opakowań prezentowych przygotowaliśmy ofertę różnorodnych form, kolorów i wykończeń. Na specjalne zamówienie wykonamy pudełka prezentowe o niestandardowych wymiarach dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Asortyment obejmuje pudełka szufladkowe, magnesowe i oklejane.

Pudełka reklamowe

Wielu naszych klientów wykorzystuje pudełka prezentowe do reklamy swojej firmy. Estetycznie zapakowane upominki dla potencjalnych partnerów biznesowych z pewnością korzystnie wpłyną na wizerunek przedsiębiorstwa i pozostawią pozytywny ślad w świadomości klienta. Jako producent pudełek reklamowych zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest trwałość i walory dekoracyjne spójne z firmą, dlatego wykonujemy nadruki i tłoczenia technologią hot-stampingu tworząc opakowania odwzorowujące logo klienta z maksymalną dokładnością.

Dekoracyjne pudełka prezentowe

Wszystkie opakowania wykonujemy ręcznie. Wybieramy materiały, które będą solidną ochroną prezentu. Tektura lita zapewnia opakowaniu sztywność, a papier Galaxy stylowe wykończenie w wybranym kolorze i zadruku. Pudełka dostępne są w jednolitej formie lub składają się z dwóch elementów. Mogą być ozdobione taśmą i kokardką i posiadać wypełnienie piankowe.

Estetyczne i trwałe opakowania prezentowe

Opakowania prezentowe, które oferujemy, wyróżniają się niezwykłą precyzją wykonania, a co za tym idzie – niepowtarzalną estetyką. Dokładamy wszelkich starań, by były one zgodne z nawet najwyższymi oczekiwaniami naszych klientów i prezentowały się elegancko oraz ekskluzywnie. Dzięki temu przyczynią się do zwiększenia prestiżu danej marki oraz sprawią, że zamknięte w nich produkty będą wyglądały jeszcze lepiej. Opakowania są starannie wykończone zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz – wyłożone gąbką lub miękkim materiałem.

Walory wizualne nie są jednak dla nas jedyną istotną cechą pudełek reklamowych. Ogromnym atutem jest także ich trwałość. Wszystkie opakowania prezentowe wykonujemy z najwyższej jakości tektury, która jest odporna na uszkodzenia, rozdarcia czy zagniecenia. Dzięki temu produkty będą doskonale zabezpieczone przed zniszczeniami i innymi niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi np. podczas transportu.

Jesteśmy producentem opakowań prezentowych. Wejdź na naszą stronę i sprawdź pełną ofertę eleganckich, dekoracyjnych pudełek reklamowych z nadrukiem. Zapraszamy!