1. Strona główna
  2. Nazwa podstrony
  3. Nazwa podstrony

Opakowania ozdobne z nadrukiem

Oferujemy ręcznie wykonane opakowania ozdobne z nadrukiem lub bez. Przygotowujemy pudełka jedno- oraz dwuelementowe dostępne w kolorach standardowych, takich jak: czarny, biały, brązowy, écru, granatowy, czerwony. Na specjalne zamówienie wykonamy pudełka ozdobne w innym kolorze z palety RAL. Wybrane modele pudełek posiadają wypełnienie piankowe, które standardowo dostępne jest w kolorze białym.

Opakowania kartonowe

Głównym materiałem wykorzystywanym do produkcji opakowań ozdobnych jest tektura lita. Dzięki temu opakowania kartonowe z nadrukiem są trwałe, a ich forma jest odpowiednio sztywna. Okleina w postaci papieru Galaxy nadaje im estetyczne wykończenie. Jako producent opakowań ozdobnych zdajemy sobie sprawę, jak ważne są walory dekoracyjne pudełek, dlatego wśród licznych realizacji znajdują się modele zdobione tasiemkami i kokardkami.

Pudełka z dowolnym nadrukiem

Wykonujemy pudełka z nadrukiem na zamówienie. Oferujemy standardowe rozmiary lub projekt indywidualnie dopasowany do produktów wytwarzanych przez naszych klientów. Zakres naszych usług obejmuje personalizację opakowań. Wykonujemy pudełka zadrukowane lub oznaczone metodą hot-stampingu, która polega na tłoczeniu wzorów na gorąca. Technologia ta pozwala wykorzystać niezwykle stylowe folie holograficzne dające ekskluzywny efekt. Tworzymy nie tylko logo, ale i rozmaite napisy oraz motywy wybrane przez naszych klientów.

Poszukujesz estetycznych opakowań ozdobnych z nadrukiem? Wykonujemy ręcznie solidne i piękne opakowania. Tworzymy nadruk oraz wytłoczenia folią holograficzną.