Opakowania ozdobne z nadrukiem

Oferujemy ręcznie wykonane opakowania ozdobne z nadrukiem lub bez. Przygotowujemy pudełka jedno- oraz dwuelementowe dostępne w kolorach standardowych, takich jak: czarny, biały, brązowy, écru, granatowy, czerwony. Na specjalne zamówienie wykonamy pudełka ozdobne w innym kolorze z palety RAL. Wybrane modele pudełek posiadają wypełnienie piankowe, które standardowo dostępne jest w kolorze białym.

Opakowania kartonowe

Głównym materiałem wykorzystywanym do produkcji opakowań ozdobnych jest tektura lita. Dzięki temu opakowania kartonowe z nadrukiem są trwałe, a ich forma jest odpowiednio sztywna. Okleina w postaci papieru Galaxy nadaje im estetyczne wykończenie. Jako producent opakowań ozdobnych zdajemy sobie sprawę, jak ważne są walory dekoracyjne pudełek, dlatego wśród licznych realizacji znajdują się modele zdobione tasiemkami i kokardkami.

Pudełka z dowolnym nadrukiem

Wykonujemy pudełka z nadrukiem na zamówienie. Oferujemy standardowe rozmiary lub projekt indywidualnie dopasowany do produktów wytwarzanych przez naszych klientów. Zakres naszych usług obejmuje personalizację opakowań. Wykonujemy pudełka zadrukowane lub oznaczone metodą hot-stampingu, która polega na tłoczeniu wzorów na gorąca. Technologia ta pozwala wykorzystać niezwykle stylowe folie holograficzne dające ekskluzywny efekt. Tworzymy nie tylko logo, ale i rozmaite napisy oraz motywy wybrane przez naszych klientów.

Pudełka z nadrukiem na zamówienie

Pudełka z nadrukiem na zamówienie to fantastyczne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą efektywnie rozreklamować swoją firmę. Personalizowane opakowania ozdobne nie tylko korzystnie wpłyną na prestiż marki, ale też odbiór oferowanych towarów. Klient, widząc estetycznie zapakowany produkt, z całą pewnością chętnie wróci do takiego sprzedawcy. Co istotne, na opakowaniach kartonowych z nadrukiem może znaleźć się logo firmy, napis lub inna dowolna grafika.

Wszystkie nasze pudełka ozdobne z nadrukiem przygotowujemy z dbałością o nawet najmniejsze detale. Dzięki temu pięknie wyglądają zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, sprawiając, że zamknięty w nich produkt prezentuje się leszcze lepiej oraz ekskluzywniej. Co istotne, szerokie możliwości produkcyjne pozwalają nam dostosować rozmiar, kształt i wygląd opakowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji klientów.

Poszukujesz estetycznych opakowań ozdobnych z nadrukiem? Wykonujemy ręcznie solidne i piękne pudełka. Nadruk oraz wytłoczenia tworzymy folią holograficzną.