Opakowania oklejane

Opakowania oklejane wyróżniają się stylową formą i estetycznym wykończeniem. Wykorzystywane są w szczególności przez branżę jubilerską, choć wśród naszych klientów znajdują się również  firmy oferujące medale, breloczki, odznaki, monety kolekcjonerskie czy klucze do aut salonowych. Projektujemy i wykonujemy opakowania ręcznie z wysokiej jakości kartonu oklejonego papierem Galaxy, który dopełnia całość elegancją.

Zaprezentuj swój produkt

Piękne, doskonale wykończone opakowania pełnią wiele funkcji. Jedną z nich i najbardziej oczywistą jest możliwość zapakowania produktu tak, by był odpowiednio zabezpieczony podczas transportu. Dlatego wybieramy trwałe materiały i dbamy o to, by konstrukcja była sztywna i wytrzymała.

Oprócz zminimalizowania ryzyka uszkodzenia produktu istotną funkcję pełni również estetyka. To, jaki wizerunek firmy pozostanie w świadomości klientów, jest bardzo ważne, a opakowania, choć mniej kluczowe niż sam produkt, również są niezwykle istotne. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by wykończenie było w pełni dopracowane. Zachęcamy też klientów do skorzystania z możliwości zadruku lub hot-stampingu logo, a także kaszerowania z zadrukiem offsetowym.

Dajemy możliwość wyboru kolorów zarówno okleiny, logo i nadruku, jak i piankowego wypełnienia. W zależności od modelu oferujemy dodatkowe zdobienia w postaci kokard i taśm – również z personalizowanymi nadrukami.

Przygotowaliśmy ofertę opakowań oklejanych wykorzystywanych do pakowania biżuterii, monet kolekcjonerskich i innych. Pudełka dostępne w dowolnym kolorze.