Pudełka na magnes

Pudełka na magnes cieszą się dużą popularnością zarówno w branży jubilerskiej, jak i wśród producentów ekskluzywnych długopisów i piór, medali i orderów, a także do pakowania zestawów kosmetyków i perfum, wysokiej jakości specjalistycznych narzędzi czy voucherów. Wykonane z wysokiej jakości materiałów pełni również funkcję ozdobną, a spersonalizowane może stanowić gadżet firmowy.

Pudełka prezentowe na magnesowe

Dlaczego warto zapakować prezent estetycznie? Ponieważ zawartość opakowania prezentuje się lepiej, a całość wygląda schludnie. Pięknie pudełko prezentowe na magnes będzie potwierdzało to, że podarunek został wybrany z zainteresowaniem i dbałością. Dla wielu kupujących możliwość wybrania opakowania przy zakupie prezentu jest bardzo wygodna, dlatego wielu z naszych klientów prowadzących sklepy z ekskluzywną biżuterią i gadżetami zaopatruje się w pudełka ozdobne.

Magnesowe pudełko z owijką

Pudełka magnesowe wykonujemy z tektury litej o grubości od 1,2 do 2,5 mm. Okleina wykonywana jest z papierów ozdobnych lub kredowych o gramaturze od 90 do 120 g. Naszym klientom oferujemy możliwość uszlachetnienia opakowań poprzez wykorzystanie folii matowych lub błyszczących, tłoczenia napisów metodą hot-stampingu lub napisów wypukłych. W opakowaniach mogą znaleźć się flokowane gąbki z nacięciami. Ilość magnesów dobierana jest indywidualnie w zależności od rozmiaru pudełka.

Pudełka magnesowe to sposób na estetyczne zapakowanie prezentu. Wykonujemy opakowania na magnes w wielu rozmiarach, oklejone papierem ozdobnym, z nadrukiem.