Opakowania na biżuterię

Przygotowaliśmy ofertę opakowań na biżuterię. Pierścionki, kolczyki, bransoletki, zegarki, obrączki czy komplety biżuterii często są dziełami sztuki, które wymagają opakowania podkreślającego ich estetykę. Biżuteria jest częstym podarunkiem, dlatego zapakowanie jej w salonie jubilerskim będzie dużym ułatwieniem dla kupującego. Nasze pudełka ozdobne na biżuterię dostępne są w wielu formach i różnorodnym wykończeniu, które możemy indywidualnie dopasować do wymagań klienta.

Rodzaje opakowań na biżuterię

Wśród ozdobnych pudełek na biżuterię znajdują się opakowania oklejane, magnesowe i szufladkowe. Produkty dostępne w ofercie wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości drewna lub tektury oraz papieru Galaxy dostępnego w szerokiej gamie kolorystycznej. Wiele modeli posiada wypełnienia w postaci pianki, której barwę również można wybrać według indywidualnych upodobań. Jako producent opakowań jubilerskich doskonale wiemy, jak istotną rolę dla biznesu gra personalizacja. Dlatego zakres naszych usług mieści wykonywanie nadruków oraz tłoczeń metodą hot-stampingu. Na pudełko może znaleźć się logo, nazwa firmy lub dowolny tekst.

Dodatkowe zdobienia

Na specjalne życzenie klientów wykonany opakowania na biżuterię z dekoracyjną wstążką i kokardką. Taśma również może posiadać napisy. Wśród chętnie wybieranych opakowań znajdują się produkty wyposażone w przeźroczyste okienko eksponujące zawartość pudełka.

Opakowania na biżuterię podkreślają jej estetykę i zabezpieczają podczas transportu i przechowywania. Oferujemy duży wybór pięknych pudełek na biżuterię.