Przedstawiamy Państwu nasze opakowania jubilerskie, które pasują do każdej eleganckiej biżuterii. Produkujemy pudełka jubilerskie na indywidualne zamówienia naszych klientów. Do każdego zamówienia opakowania jubilerskiego podchodzimy indywidualnie.

Opakowania jubilerskie ,to niezbędny element każdej eleganckiej biżuterii. Jeżeli w naszych opakowaniach jubilerskich brakuje wzoru który Państwa interesuje, zapraszamy do kontaktu.

Opakowania ozdobne to jedna z kategorii opakowań na biżuterię, są najlepszym sposobem na zapakowanie wyjątkowej biżuterii. Mogą posłużyć jako wyjątkowy pomysł na zapakowanie prezentu.

Istnieje szereg opakowań ozdobnych – pasujących zarówno na drobne upominki – małe pudełka ozdobne na biżuterię, opakowanie na kolczyki, pudełko na pierścionek, pudełko na spinki... możemy stworzyć duże opakowania na komplet biżuterii, pudełko na zegarek pudełko na medal oraz naprawdę pokaźnych rozmiarów opakowanie na komplet talerzy, pudełko na sztućce. Opakowania ozdobne tworzymy zarówno z kartonu ozdobnego w formie pudełek, torebek ozdobnych, kopert. Tworzymy całe zestawy opakowań ozdobnych.