Złota podkładka pod tort

Torty stanowią jeden z ważnych elementów cukierniczych towarzyszących wielu uroczystościom. Dlatego właściwe zabezpieczenie podczas transportu wymaga specjalnych akcesoriów. W naszej ofercie znajdują się złote podkładki pod tort oraz opakowania do tortów, dzięki którym gotowy wyrób zostanie przewieziony na miejsce bez ryzyka utraty kształtu, a następnie stabilnie umieszczony na talerzu lub paterze.

Podkładka pod tort a estetyka i bezpieczeństwo

W ofercie posiadamy duży wybór lekkich, choć mocnych złotych podkładów pod tort. Proponujemy podkładki okrągłe z prostą lub falowaną krawędzią, do zakupu pojedynczo lub w zestawie. Dostępne w wielu rozmiarach będą odpowiednie do wypieku o różnej średnicy. Oprócz gwarancji bezpiecznego transportu, podkładki też doskonale się prezentują. Estetyczne wykończenie sprawia, że tort można przełożyć na talerz bez zdejmowania podkładki. Pełnią więc funkcję stabilizacyjną i zabezpieczającą, będąc jednocześnie delikatną ozdobą wypieku.

Jakość podkładek do tortów

Proponowane podkłady do tortów wykonane są z litej tekstury pokrytej dodatkowo laminowaną warstwą ochronną. Chroni to podstawę przed działaniem tłuszczu i wilgoci. Materiały posiadają certyfikaty potwierdzające, że są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Dzięki temu nie zmieniają ich smaku.

Realizacje