Złota podkładka pod ciasto

Szukasz bezpiecznego, solidnego a zarazem eleganckiego pudełka na tort lub pudełka na ciasto ?
 Może potrzebujesz do pełnego kompletu złotej podkładki pod ciasto ?? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - pudełek na ciasto, opakowań na tort, kartonowych pudełek, pudełek na tort, pudełek wysyłkowych na tort, złotych podkładek pod ciasto oraz opakowań cukierniczych. Pudełko na ciasto oraz pudełka na tort muszą być wytrzymałe, dlatego nasze kartonowe pudełka są produkowane z twardej tektury. Nasze opakowanie na tort może być bez nadruku lub ze spersonalizowanym nadrukiem. 
Każde z pudełek na tort lub pudełek na ciasto wysyłamy w komplecie ze złotą wkładką pod ciasto, którą umieszcza się na spodzie pudełka. Złota podkładka pod ciasto zabezpiecza dodatkowo ciasto oraz spód pudełka na tort. W naszym asortymencie pudełek na ciasto, można znaleźć pudełka białe bez uchwytów lub z uchwytami. Pudełko na ciasto można zamówić bez nadruku lub z nadrukiem. Pudełka na ciasto oraz opakowania na tort wraz ze złotą podkładką pod ciasto, idealne nadają się do cukierni na ciasta na wynos, stosowane są również w gastronomi czy cateringu. Starannie przemyślana konstrukcja pudełka na ciasto, opakowania na tort, kartonowego pudełka oraz pudełka wysyłkowego na tort sprawia, że jest ono bardzo wygodne w użytkowaniu oraz składaniu. 
Nasze opakowania na ciasto oraz pudełka na ciasto wykonane z twardego papieru są przyjazne dla środowiska. Eleganckie pudełka na ciasto oraz opakowania na tort, będą miłą formą podziękowania Gościom za przybycie i uczestniczenie w tak ważnym dniu jak przyjęcie weselne, komunia czy chrzest. Kartonowe pudełka na ciasto są łatwe do złożenia, solidnie wykonane i wyposażone w rączkę przez co prezentuje się bardzo elegancko, a ponadto umożliwia bezpieczny transport wszelkich wypieków. W naszej ofercie można również znaleźć opakowania oraz pudełka wysyłkowe na torty oraz ciasta jak i kartonowe pudełka na ciasto. Opakowania cukiernicze wysyłkowe wykonane są z bardzo wytrzymałej, wysokiej jakości tektury. Obie strony ( zewnętrzna i wewnętrzna ) wykonane są z tektury szarej. Pudełko wysyłkowe na tort ze złotą podkładką pod ciasto idealnie nadaje się na przetransportowanie tortu, ciasta oraz innych wypieków o dużych gabarytach, dodatkowo do takiego pudełka można zamówić złotą podkładkę pod ciasto. Pudełka oraz opakowania cukiernicze dostarczamy rozłożone. Kupując nasze opakowania wysyłkowe na tort oraz opakowania cukiernicze masz pewność że Twoje przedmioty będą w zapakowane w solidny i bezpieczny sposób. Zapraszamy również po nasze eleganckie złote podkładki pod ciasto lub tort. Podkładki pod tort wykonane są z kartonu o gramaturze 2000 gr oraz pokryte jednostronnie złotą folią aluminiową. Oprócz walorów praktycznych podkłady oraz podkładki okrągłe pod tort są doskonałym elementem dekoracyjnym. 
Podkładka pod tort jest bardzo sztywna oraz odporna na tłuszcze i lekkie zawilgocenie. Złota podkładka kartonowa pod ciasto, tort, gruba, wykończona ozdobną falbanką okrągła. Idealna dla cukierni, piekarni oraz domowego użytku. Przygotuj elegancką podstawę pod swój wypiek w formie podkładki okrągłej pod tort. Proponujemy twarde podkładki pod tort, które zapewnią odpowiednie zabezpieczenie, a zarazem staną się efektowną ozdobą. Oferujemy podkłady pod tort w formacie okrągłym w kolorze złota. Wszystkie nasze podkładki pod tort wykonane są z mocnych materiałów, wodoodpornych i bardzo sztywnych. Dzięki tym właściwościom podkładki pod tort nadają się doskonale do stabilizacji cukierniczego dzieła podczas przenoszenia. 
Wszelkie podkładki pod tort są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Dzięki temu, że podkładka okrągła pod tort została pokryta folią łatwo ją wyczyścić z resztek kremu, które mogły pozostać w trakcie dekoracji. Podkładkę okrągłą pod tort można także pokryć fondantem, jeżeli chcesz otrzymać elegancki efekt końcowy.. W asortymencie podkładek pod tort dostępne są podkłady w kilku różnych wariantach wymiarowych. Niektóre z modeli podkładek okrągłych pod tort, mają specjalnie ozdobione, lekko ząbkowane obrzeża. Różnorodność rozmiarów podkładek pod tort i kształtów krążków pozwala dopasować je zarówno do ciast w całości jak i mniejszych porcji. Podkładki pod tort wykonane są z kartonu powleczonego różnego rodzaju warstwami chroniącymi podkład pod tort przed działaniem wilgoci i tłuszczu. Podkładki pod tort są to produkty niezbędne do transportu i serwowania ciast i tortów. Dostępne są klasyczne kształty - podkładki okrągłe pod tort, kwadratowy i prostokątny w różnych rozmiarach. Zapraszamy na zakupy.

Realizacje