Opakowania do tortów

Opakowania do tortów pełnią ważną funkcję w transporcie wypieku. Wykonane z odpowiedniego materiału, dopasowane rozmiarem i grubością, a przy tym łatwe w składaniu, zagwarantują bezpieczne zapakowanie i przewiezienie tortu na miejsce. Przygotowujemy ręcznie na zamówienie pudełka na torty, dzięki którym gotowy wypiek będzie przewieziony w idealnym i nienaruszonym stanie.

Jakość materiałów gwarancją bezpieczeństwa

Do produkcji kartonów na torty wybieramy wysokiej jakości karton lity. To bezpieczny materiał, który posiada atest zezwalający na bezpośredni kontakt z żywnością. Jego atutem jest sztywność zabezpieczająca przed deformacją tortu podczas transportu i jednocześnie łatwość w składania i otwierania opakowania. Podczas transportu ciasta liczy się nie tylko zachowanie kształtu, ale i smaku. Nasi klienci nie muszą się o to obawiać. Wykorzystujemy karton, który przepuszcza powietrze, dzięki czemu tort nie nasiąka wilgocią i nie zmienia swojego smaku.

Wygodne pudełka składane

Zaprojektowaliśmy opakowania na tort, które nie wymagają użycia kleju. Pudełka składają się z dwóch elementów – składanego opakowania w kształcie walca oraz okrągłego wieczka. Dzięki specjalnym otworom i zaczepom zarówno montaż, jak i demontaż opakowania są niezwykle proste i przebiegają sprawnie. Oferowane opakowania do tortu dostępne są w naturalnym kolorze kartonu.

Zalety pudełek na tort

Pudełka na tort muszą być zarówno praktyczne oraz wygodne w użyciu, jak i estetyczne. Opakowania, które posiadamy w asortymencie, wykonane są z trwałej tektury, dzięki czemu można w nich transportować starannie przygotowane wypieki bez obaw o ich uszkodzenie. Kartony do tortów są wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, które dodatkowo mają zwiększoną odporność na wilgoć. Dzięki temu nie rozmiękają i nie niszczą się szybko, a co za tym idzie – nie powodują niebezpieczeństwa, że ciasto z nich wypadnie podczas przenoszenia go. 

Jak wspomnieliśmy, opakowania do tortów muszą też spełniać funkcję wizualną, by wypiek ładnie się w nich prezentował. Nasze kartony dostosowywane są do rozmiaru ciasta, dzięki czemu nie tylko doskonale je zabezpieczają, ale też nie zajmują za dużo miejsca. Są bardzo estetyczne po złożeniu – równe i symetryczne. Wszystkie pudełka na torty przygotowujemy bowiem ręcznie i z największą starannością.


Realizacje