1. Strona główna
  2. Nazwa podstrony
  3. Nazwa podstrony

Pudełka na ciasto

Transport ciasta wymaga specjalnego zabezpieczenia, dzięki któremu jego forma i smak nie tracą swych wartości. Dlatego proponowane przez nas pudełka na ciasto zaprojektowano i wykonano z myślą o tym, by pakowanie i przewożenie ciasta nie wiązało się z ryzykiem jego uszkodzenia. W ofercie znajduje się duży wybór opakowań na ciasto wykonanych z wysokiej jakości tektury.

Estetyczne, trwałe i łatwe w składaniu

Oferowane pudełka na ciasto wyróżniają się estetyką, którą uzupełnić można o personalizowane nadruki, tłoczenia hot-stampingowe czy dekoracje w postaci tasiemek i kokardek. W zależności od tego, czy przeznaczone są do pakowania ciasta z cukierni, czy jako podziękowań dla gości różnorodnych uroczystości, pudełka mogą pozostać gładkie, być sygnowane logo firmy lub ozdobione treścią podziękowań.

Wybrany karton jest materiałem ekologicznym i bezpiecznym w kontakcie z żywnością. Sztywna tektura chroni przed zmianą kształtu ciasta, jednocześnie jest łatwa w składaniu i rozkładaniu. Dla jeszcze lepszego zabezpieczenia ciasta zaleca się dokupienie złotej podkładki, która oprócz cech praktycznych, posiada też walory estetyczne – ciasto łatwiej ułożyć w pudełku i lepiej się ono prezentuje. W ofercie znajdują się kartony z wygodnym uchwytem oraz kartony prostokątne.


Realizacje