Opakowanie na ciasto

Szukasz bezpiecznego, solidnego a zarazem eleganckiego pudełka na tort lub pudełka na ciasto ?
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - pudełek na ciasto, opakowań na tort, kartonowych pudełek, pudełek na tort, pudełek wysyłkowych na tort, złotych podkładek pod ciasto oraz opakowań cukierniczych. Pudełko na ciasto oraz pudełka na tort muszą być wytrzymałe, dlatego nasze kartonowe pudełka są produkowane z twardej tektury. Nasze opakowanie na tort może być bez nadruku lub ze spersonalizowanym nadrukiem. Każde z pudełek na tort lub pudełek na ciasto wysyłamy w komplecie ze złotą wkładką, którą umieszcza się na spodzie pudełka. 
Złota podkładka pod ciasto zabezpiecza dodatkowo ciasto oraz spód pudełka na tort. 
W naszym asortymencie pudełek na ciasto, można znaleźć pudełka białe bez uchwytów lub z uchwytami. Pudełko na ciasto można zamówić bez nadruku lub z nadrukiem. Pudełka na ciasto oraz opakowania na tort idealne nadają się do cukierni na ciasta na wynos, stosowane są również w gastronomi czy cateringu. Starannie przemyślana konstrukcja pudełka na ciasto, opakowania na tort, kartonowego pudełka oraz pudełka wysyłkowego na tort sprawia, że jest ono bardzo wygodne w użytkowaniu oraz składaniu. 
Nasze opakowania na ciasto oraz pudełka na ciasto wykonane z twardego papieru są przyjazne dla środowiska. Eleganckie pudełka na ciasto oraz opakowania na tort, będą miłą formą podziękowania Gościom za przybycie i uczestniczenie w tak ważnym dniu jak przyjęcie weselne, komunia czy chrzest. Kartonowe pudełka na ciasto są łatwe do złożenia, solidnie wykonane i wyposażone w rączkę przez co prezentuje się bardzo elegancko, a ponadto umożliwia bezpieczny transport wszelkich wypieków. W naszej ofercie można również znaleźć opakowania oraz pudełka wysyłkowe na torty oraz ciasta jak i kartonowe pudełka na ciasto. Opakowania cukiernicze wysyłkowe wykonane są z bardzo wytrzymałej, wysokiej jakości tektury.
 Obie strony ( zewnętrzna i wewnętrzna ) wykonane są z tektury szarej. Pudełko wysyłkowe na tort idealnie nadaje się na przetransportowanie tortu, ciasta oraz innych wypieków o dużych gabarytach, dodatkowo do takiego pudełka można zamówić złotą podkładkę pod ciasto. Pudełka oraz opakowania cukiernicze dostarczamy rozłożone. Kupując nasze opakowania wysyłkowe na tort oraz opakowania cukiernicze masz pewność że Twoje przedmioty będą w zapakowane w solidny i bezpieczny sposób. Zapraszamy również po nasze eleganckie złote podkładki pod ciasto lub tort. Tacka jest bardzo sztywna oraz odporna na tłuszcze i lekkie zawilgocenie. Zapraszamy na zakupy.

Realizacje