Opakowania cukiernicze

Oferujemy opakowania cukiernicze do wszelkiego rodzaju wyrobów – od owalnych opakowań do tortów, aż po kwadratowe czy prostokątne pudełka na ciasta i słodycze. Do opakowań na torty możemy dołączyć również złotą podkładkę, która zabezpiecza wyroby cukiernicze od spodu. Podkładki pod tort zabezpieczone są dodatkową folią metalizowaną lub błyszczącą, która pozwala na kontakt z żywnością.

Kartonowe opakowania cukiernicze

Dużą popularnością cieszą się pudełka zuchwytami, które umożliwiają łatwy i wygodny transport wyrobów cukierniczych. Wykonane są z trwałego i sztywnego kartonu ekologicznego, który pozwala na pośredni kontakt z żywnością. Materiał przepuszcza powietrze, dzięki czemu ciasto zachowuje swoją formę i smak. Dodatkowym atutem opakowań na torty jest niezwykła łatwość w składaniu oraz rozkładaniu.

Opakowania z nadrukiem

Opakowania cukiernicze z nadrukiem są chętnie wybierane przez cukiernie i kawiarnie. Świetnie sprawdzą się również do zapakowania ciasta w podziękowaniu za przybycie gościom weselnym. W przypadku opakowań okolicznościowych na ślub, komunię czy inną okazję możemy umieścić na nich nadruk cyfrowy lub metodą hot- stampingu.

Przygotowaliśmy ofertę opakowań cukierniczych. Wytrzymałe, solidne i estetyczne ułatwią i zabezpieczą wyroby podczas transportu. Możliwość wykonania nadruku.