Opakowania cukiernicze

Oferujemy opakowania cukiernicze do wszelkiego rodzaju wyrobów – od owalnych opakowań do tortów, aż po kwadratowe iprostokątne pudełka na ciasta i słodycze. Do opakowań na torty dołączamy złotą podkładkę, która zabezpiecza wyroby cukiernicze od spodu, sprawia, że wnętrzepudełka elegancko się prezentuje i dodatkowo ułatwia wkładanie i wyjmowanie ciasta z opakowania.

Kartonowe opakowania cukiernicze

Przygotowaliśmy ofertę różnorodnych opakowań cukierniczych kartonowych. Dużą popularnością cieszą się pudełka zuchwytami, które umożliwiają łatwy i wygodnytransport wyrobów cukierniczych. W ofercie znajdują się również opakowania wysyłkowe. Wykonane są z trwałego i sztywnegokartonu ekologicznego posiadającego atest potwierdzający bezpieczeństwo kontaktu z żywnością. Karton przepuszczapowietrze, dzięki czemu ciasto zachowuje swoją formę i smak. Dodatkowo jest niezwykle łatwy w składaniu i rozkładaniu.

Opakowania z nadrukiem

Opakowania cukiernicze z nadrukiem są chętnie wybierane przez cukiernie i kawiarnie. Świetnie sprawdzą się również do zapakowania ciasta w podziękowaniu za przybycie gościom weselnym. Wykonamy dowolny nadruk lub wytłoczymy napis metodą hot-stampingu. Możemy także udekorować pudełko tasiemkami.

Przygotowaliśmy ofertę opakowań cukierniczych. Wytrzymałe, solidne i estetyczne ułatwią i zabezpieczą wyroby podczas transportu. Możliwość wykonania nadruku.