Rubicello producent opakowań

O nas

Firma Rubicello powstała w 1992r.

Od początku zajmujemy się produkcją opakowań, wyznaczając nowe kierunki rozwoju w naszej branży. Dostarczamy najwyższej jakości produkty do przestrzeni biznesowych i komercyjnych. W procesie produkcji korzystamy z nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Tworzymy opakowania najwyższej jakości, dbając o każdy detal i zadowolenie naszych Klientów. 

Oferujemy duży wybór torebek ozdobnych na prezenty. Asortyment obejmuje tradycyjne torebki z uchwytami ze sznurka poliestrowego lub wstążki atłasowej, a także torebki z zamykaną klapą i dekoracyjną kokardką. Brzeg i spód zostały dodatkowo wzmocnione tekturą, która nadaje stabilność i sztywność. Jako producent torebek papierowych wybieramy materiały gwarantujące bezpieczny transport podarunku, a także walory estetyczne.

Nasza Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji opakowań: jubilerskich,  okolicznościowych, prezentowych oraz e-commerce. Tworzymy projekty i logotypy opakowań dla marek luksusowych jak i produktów masowych, dostępnych dla każdego. Pracujemy w oparciu o zaawansowane technologie, aby produkt był wysokiej jakości i spełniał oczekiwania Klienta.

W swojej ofercie posiadamy opakowania ekskluzywne, wykonane z drewna lakierowanego na wysoki połysk. Wnętrze pudełek wykończone jest białą ekologiczną skórką, która w sposób wyjątkowy eksponuje produkty jubilerskie. Opakowania mogą być opatrzone logotypem zarówno na zewnętrznej części jak i we wnętrzu.

Nice Boxes to firma, która jest naszym przedstawicielem na rynku Skandywaskim, która specjalizuje się w sprzedaży opakowań prezentowych na czekoladki, karty upominkowe, biżuterię, kosmetyki oraz wiele innych produktów. Nice Boxes działa głównie na rynku Szwedzkim oraz Norweskim. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na ich Stronach interentowych www.niceboxes.se oraz www.niceboxes.no