Rubicello producent opakowań

O nas

Wyobraź sobie maleńkie złote drzwi. Solidne, ręcznie rzeźbione, idealne w każdym calu. Czy wiesz, co skrywają? To obietnica niespodzianki, emocji i piękna. Tak wyobrażamy sobie tworzone przez nas opakowania, które produkujemy nieprzerwanie od ponad 20 lat. W przygotowywanych przez nas torebkach oraz pudełkach zamykamy miłość, wdzięczność i radość. Wierzymy, że stanowią ozdobę tajemnicy, którą skrywają.

Wykonywane przez nas opakowania oraz torebki produkujemy z materiałów o najwyższych standardach. Do ich tworzenia wykorzystujemy kompozycje kartonów europejskich. Udoskonalamy je różnorodnymi metodami zdobienia, począwszy od ozdobnych wstążeczek czy tasiemek poprzez znakowanie opakowań metodą termo stempigu. Nasz bogaty asortyment, oprócz standardowych produktów nieprzerwanie dostępnych za pośrednictwem sklepu internetowego oraz stacjonarnych placówek, zawiera również opakowania indywidualne. Ceniąc sobie estetykę oraz najwyższą jakość wykonania, produkty, które oddajemy w ręce naszych Klientów sklejamy ręcznie, dokładając wszelkich starań dbając o najdrobniejsze szczegóły. Nasz asortyment produkujemy nieustannie od 1992 roku. 

Nice Boxes to firma, która jest naszym przedstawicielem na rynku Skandywaskim, która specjalizuje się w sprzedaży opakowań prezentowych na czekoladki, karty upominkowe, biżuterię, kosmetyki oraz wiele innych produktów. Nice Boxes działa głównie na rynku Szwedzkim oraz Norweskim. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na ich Stronach interentowych www.niceboxes.se oraz www.niceboxes.no