ekspozytory jubilerskie

Ekspozytory jubilerskie umożliwią estetyczne zaprezentowanie biżuterii. Pokazana klientowi na tle eleganckiego materiału wysokiej jakości będzie bardziej wyeksponowana, a jej walory uwidocznione. Nasza oferta obejmuje ekspozytory przeznaczone do prezentowania pierścionków, obrączek, zawieszek, kolczyków oraz naszyjników. Różnorodne formy pozwolą również na stworzenie stylowych wystaw eksponujących biżuterię.

Dopracowane w najmniejszym szczególe

Wszystkie ekspozytory wykonujemy ręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół. Jako producent ekspozytorów jubilerskich doskonale wiemy, że istotą naszych wyrobów jest połączenie walorów estetycznych i trwałości. Większość ekspozytorów prezentujących biżuterię jest w ciągłym użytku, dlatego wszystkie materiały wykorzystane w produkcji wybierane są z najwyższą starannością. Wykorzystujemy wysokiej jakości karton, którego odpowiednia grubość i sztywność sprawiają, że konstrukcja jest solidna. Do oklejania wybraliśmy elegancki papier Galaxy dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Wypełnienie piankowe, które posiadają niektóre modele, nie odkształca się i jest łatwe w utrzymaniu w czystości.

Na specjalne życzenie klienta wykonamy zadruk lub hot-stamping logo na opakowaniu. Pozwoli to zwiększyć świadomość marki oraz wpłynie korzystnie na budowanie jej wizerunku.

Oferujemy ekspozytory jubilerskie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Eleganckie wykończenie pozwala w sposób stylowy wyeksponować rozmaitą biżuterię.