Jesienna linia opakowań w Rubicello

Lato niemalże dobiegło końca i w powietrzu czuć już pierwsze oznaki jesieni. W naszej pracowni bardzo lubimy ten czas, bo zaczynają królować u nas wzory i kolory charakterystyczne dla tej pory roku. Złoto, rubin, ciepłe brązy – o to kolory królujące wśród opakowań tej jesieni.


Opakowania ozdobne oklejane

To zdecydowanie jedne z bardziej popularnych opakowań, jakie wybierają nasi Klienci. Wśród tego rodzaju pudełek prezentowych zdecydowanymi faworytami są: P37po oraz P39po.


P39po

To eleganckie, dwuelementowe oklejane pudełko, powstałe z wysokiej jakości kartonu. Sklejane ręcznie, do którego oferujemy specjalnie dopasowaną wkładkę wewnętrzną, dostępną w szerokiej gamie kolorystycznej. Dodatkowo na życzenie naszych Klientów wykonamy nadruk na pudełku, a także wykonamy indywidualne zdobienie. Jest to opakowanie zaprojektowane z myślą o prezentach w postaci małej zastawy stołowej na przykład cukiernicy. Dostępne wielu wariantach kolorystycznych.


P37po

Ręcznie wykonane, oklejane pudełko ozdobne. dostępne jest w pełnej gamie kolorystycznej, zarówno karton jak i wkład. Pudełko kartonowe może stanowić idealne opakowanie na prezent w postaci kompletu biżuterii czy małej galanterii skórzanej. Istnieje możliwość umieszczenia na nim nadruku oraz różnych kombinacji zdobień.Flowerbox

Sposób na wyrażenie uczuć? Numerem jeden w tej kategorii są zdecydowanie nasze Flowerboxy. Idealne rozwiązanie dla internetowych kwiaciarni na niebanalne zaprezentowanie uroczego bukietu. Kwiaty umieszczone w eleganckim pudełku najwyższej jakości to nasz zdecydowany hit zarówno tego lata jak i nadchodzącej jesieni. Flowerboxy idealnie przedstawiają się w złotym odcieniu z rubinowymi zdobieniami.


Ozdobne koperty

Czy koperty muszą być nudne? W Rubicello mówimy zdecydowane NIE takim rozwiązaniom, W naszej ofercie znajdzie się coś dla miłośników niebanalnej korespondencji. W Rubicello wierzymy, że nawet najmniejszy prezent zasługuje na wyjątkowe opakowanie, stąd nasza propozycja kopert jubilerskich. To jedne z najprostszych opakowań wykonanych z wysokiej jakości papieru. Z pewnością przydadzą się do uniwersalnego zapakowania drobnej biżuterii, którą możesz znaleźć na www.selana.pl, czy też na specjalne okazje. Koperty dostępne są nie tylko w jesiennych kolorach, ale również w szerokiej gamie kolorystycznej.


Wstążki z indywidualnym nadrukiem

Eleganckie opakowanie to nie tylko pudełko w dobrze dobranym kolorze. To przede wszystkim jego szczegóły czyli niezwykła jakość kartonu, głęboki zachwycający odcień, a także stylowa wstążka. Oferujemy wstążki satynowe z nadrukiem firmowym. Wstążki zaczynają się od szerokości 10mm. Wstążki ozdobne dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i zdecydowanie dodadzą klasycznego stylu wielu opakowaniom ozdobnym.