Rubicello producent opakowań

Opakowania okazjonalne – pudełko na pierścionek


Zaręczyny, ślub, narodziny dziecka, dzień matki … wszystkie te okazje są absolutnie idealne by wręczyć niepowtarzalną biżuterię ukochanej kobiecie jako dowód miłości, przywiązania i wdzięczności za trud narodzin, lub wychowania. 
Opakowanie ozdobne na biżuterię zawsze stanowi istotny element ofiarowywanego prezentu, niejednokrotnie na widok maleńkiego pudełeczka mężczyzna słyszy pierwsze westchnienie zachwytu z ust osoby obdarowanej upominkiem. To na widok pudełka na pierścionek można dostrzec pierwszy błysk w oku kobiety i zarys delikatnego uśmiechu na ustach. Warto włożyć wiele serca w wybór opakowania ozdobnego na pierścionek by z całej gamy dostępnych na rynku wybrać niepowtarzalny, wykwintny, stosowny do okazji, bogato zdobiony, stylistycznie pasujący do zamieszkującego jego wnętrze pierścionka.


Pudełko na pierścionek – co za wybór


Szkatułki drewniane, szkatułki welurowe, pudełko kartonowe, pudełko z nadrukiem, pudełko z kokardką, puszeczki metalowe,  wypełnione gąbką, papierem, atłasem... wybór jest szalenie duży 


Pudełko na pierścionek – postaw na elegancką prostotę i  wysoką jakość wykonania


Polecamy wybrać pudełko o wysokiej jakości wykonanych detalach, proste, eleganckie, ponadczasowe.  Pośród naszej oferty znacząco wyróżnia się to wyjątkowe pudełko na pierścionek – ekskluzywne, o  przykuwa wzrok eleganckim a jednocześnie niepowtarzalnym kształcie. Zamykane na delikatną kartonową klamerkę stanowi niezwykłe opakowanie na prezent, pudełko na pierścionek. Tak jak każde z pudełek marki Rubicello jest wykonane z najwyższej jakości kartonów. Dostępne w bogatej gamie kolorystycznej z możliwością wykonania wybranej literacji lub zdobienia. Na uwagę zasługuje również pudełko kartonowe. Świetnie sprawdzi się jako pudełko na pierścionek, pudełko na komplet biżuterii, pudełko na zegarek. Ekskluzywne dostępne w pełnej gamie kolorystycznej z możliwością personalizacji literacji i zdobień.
Polecamy serdecznie do zapoznania się z całą nasza ofertą.