1. Strona główna
  2. Nazwa podstrony
  3. Nazwa podstrony
Rubicello producent opakowań

Opakowanie cukiernicze

Kiedy myślisz o różnych okazjach do świętowania to, które pierwsze przychodzą Ci na myśl? Czy są to może huczne urodziny pełne konfetti i kolorowych balonów wypełnionych helem? Może to wesele znajomych, na których podczas zabawy do białego rana tańczysz i kosztujesz nowych smaków? A co z tymi wszystkimi świętami gdzie w rodzinnym gronie króluje jarzynowa sałatka, a na paterze wspaniałe ciasta? My, w Rubicello już czujemy zapach tych wszystkich cudownych chwil.
Bez względu na okazję świętowanie to jedna z naszych ulubionych aktywności. Ostatnio dyskutując w naszej pracowni właśnie w tym temacie zrozumieliśmy jak ważną rolę przy okazji każdej imprezy odgrywa opakowanie cukiernicze czy po prostu kartonowe pudełko na ciasto. Oczywiście nie zastanawialiśmy się nad tym bez powodu. Jako producent różnego rodzaju opakowań tekturowych z wieloletnim doświadczeniem ciągle mamy na uwadze jakość naszych produktów. Bez względu na to czy chodzi o użyte pudełko na ciasto, eleganckie opakowanie prezentowe, kartonowe pudełko czy pudełko na tort - do każdego produktu Rubicello podchodzimi z wielkim serce i staramy się jak najlepiej przyjrzeć potrzebie, którą nasze opakowania tekturowe realizują.

Dziś chcielibyśmy z trochę większą uwagą pochylić się nad tematem opakowań na ciasto. Każdy z nas doskonale wie jak łatwo, dopiero co kupiony kawałek smacznego sernika, pozbawić pierwotnego kształtu. Warto zawsze zwrócić uwagę na to czy użyte ob jest wystarczająco wytrzymałe i dobrze zabezpieczy nasze zakupy. Produkty Rubicello w kategorii opakowanie cukiernicze to artykuły najwyższej jakości - co do tego nie mamy wątpliwości i jestesmy pewni, że również i dla Ciebie ta jakość będzie niezwykle zadowalająca.

Pudełko na tort

Poza standardowymi produktami jak: kartonowe pudełko na ciasto, pudełko na tort czy po prostu kartonowe pudełko w naszej bogatej ofercie znajdziesz również asortyment typu: podkładka pod tort, opakowanie na tort, podkładka okrągła pod tort. Chętnie też zdradzimy Ci pewien sekret. W naszej pracowni często zaopatrują się eksperci od ciast i tortów, którzy przebierając długo w naszych wzornikach, wybierają najlepsze dla siebie opakowanie cukiernicze i wiecie co? Jesteśmy pewni, że jeśli użyte pudełko na ciasto trafi do kosza to nie zaszkodzi naszej pięknej planecie. Bez względu na to czy interesuje Cię pudełko na tort czy ten podkładka pod tort - u nas znajdziesz rozmaite wzory i kolory, co sprawia, że tworzone lub pakowane przez Ciebie wypieki będą jeszcze lepiej się prezentowały.

Jeśli jednak myślimy o takiej uroczystości, gdzie tort gra często ważną rolę to przychodzi nam na myśl przede wszystkim weselne przyjęcie. Niejedna panna młoda zachodzi w głowę, jaki tort wybrać aby smakował wszystkim gościom, jak sprawić aby podobał się każdemy na przyjęciu. Do tych wizualno smakowych kwestii dochodzą oczywiście kwestie porządkowe. Tutaj kluczową rolę - w przypadku tortu odgrywa podkładka pod tort. Może ona mieć różne kształty, ale ten najbardziej popularny to jednak podkładka okrągła pod tort. Dlaczego ta podkładka pod tort jest tak ważna? Przede wszystkim sprawia, że tort nam się po niej nie przesuwa. Dodatkowo podkładka pod tort przepięknie komponuje się z weselnymi wypiekami, a już szczególnie podkreśla te, które potrafią być dziełami sztuki. Oczywistym jest to, że pod torty o okrągłej podstawie wybierzemy produkt podkładka okrągła pod tort, ale jeśli planujesz aby Twój tort w podstawie miał kwadrat lub prostokąt to podkładka okrągła pod tort nie zda egzaminu i będziemy musieli pomyśleć o czymś bardziej praktycznym. Wówczas podkładka pod tort musi być szersza i dłuższa niż podstawa naszego ciasta. Tak samo jest w przypadku produktu podkładka okrągła pod tort - musi być większa niż okrągła podstawa naszego ciasta.

Opakowanie na tort

A co w sytuacji jeśli nasz tort zostanie po weselnej imprezie? Warto wtedy wyposażyć się w opakowanie na tort. W naszej pracowni mamy duży wybór tego rodzaju produktu. Opakowanie na tort jest bardzo ważne, jeśli myślimy o transporcie ciasta. Opakowanie na tort zabezpiecza nasze wypieki i zapewnia estetyczny wygląd. Oczywiście poza tortem weselnym często młodzi w prezencie dają swoim gościom również ciasto, w tym celu warto mieć pod ręką pudełko na ciasto. Użyte pudełko na ciasto zabezpieczy nasz pakunek i jeśli rozsądnie dobrzemy kształt i użyte pudełko na ciasto będzie wystarczająco duże, to jesteś w nim w stanie zmieścić sporo smakowitych kawałków. Jesteśmy pewni, że użyte pudełko na ciasto Rubicello będzie idealnym dopełnieniem Twojego wielkiego dnia. Bez względu na to, czy planujesz zapakować w nie ciasto weselne, czy użyte pudełko na ciasto zostanie przeznaczone do zapakowania innych prezentów dla gości - zawsze będzie to eleganckie rozwiązanie.

Jak widzisz opakowanie cukiernicze często się przydaje, w naszej ofercie znajdziesz wiele różnych wzorów, które możesz wykorzystać aby stworzyć swoje wymarzone. Zapraszamy do nas!