Rubicello producent opakowań

Nasz Klient nasz Pan – W Rubicello wolimy raczej określenie przyjaciel

Kiedy za oknami na całego zagościła już wiosna i pozytywne wibracje docierają do nas razem z promieniami słonecznymi, wracamy do Was z naszym cyklem tekstów o branżowej współpracy. Tym razem opowiemy o markach do tej pory Wam nie znanym. A zatem: poznajcie naszych przyjaciół...


Prestiż i elegancja: oto Natalia Gold


Jednym z naszych wieloletnich biznesowych partnerów, ale również bardzo dobrych przyjaciół jest właśnie firma powstała w 1979 roku w podwarszawskim Piasecznie. Natalia Gold to producent biżuterii należący do grona znakomitych rzemieślników i artystów w Polsce. Jako Rubicello – polski producent ozdobnych opakowań tworzymy dla nich wiele różnych rodzajów pudełek prezentowych, a wśród nich te najpopularniejsze: P1, P3, P4, T1, T2.


Rozmarz się z biżuterią Terpiłowski


Jeśli jeszcze nie znacie tej marki, to koniecznie zajrzyjcie na stronę naszych znajomych. Współpraca trwa od ponad 10 lat i mamy nadzieję, że potrwa jeszcze dłużej dlatego, że niezwykle cenimy sobie zaufaną i profesjonalną działalność. W ich ofercie znajdziecie szeroki wybór zegarków szwajcarskich, a także biżuterię ze złota, srebra, bursztynu, pereł oraz wielu innych szlachetnych materiałów, kamieni i kruszców. Dla marki dostarczamy liczne modele naszych opakowań a wśród nich: T1, T4, P2, P5.


Słodycz i elegancja – to wyróżnia Jodłowy Dwór


Potraficie wyobrazić sobie miejsce na wesele, które jest jednocześnie piękne, może pomieścić sporo gości, a do tego oferuje desery, których nie powstydziłby się najlepszy mistrz cukiernictwa? Dla nas takim miejscem jest Jodłowy Dwór. To obowiązkowy punkt na mapie dla przyszłych małżonków, którzy szukają idealnego miejsca na swoje przyjęcie. My dla Klienta wykonujemy od 2016 roku nasze najpopularniejsze modele opakowań, a wśród nich duże, mogące pomieścić wiele słodyczy C2.


Trzymają rękę na pulsie – czyli Al Capone w pełnej krasie

Entuzjastom kina ta nazwa kojarzyć się będzie z historią amerykańskiego gangstera o korzeniach i iście włoskim temperamencie. Dla Rubicello ta marka to przede wszystkim niebywali znawcy alkoholi. Doskonale wiedzą jakiego rodzaju trunki zaoferować w zależności od okazji, a my dostarczamy im naszych pięknych ozdobnych torebek T12, T13 – czyli naszych ulubieńców, którzy z powodzeniem mieszczą elegancki alkohol.Jak mówi stare przysłowie: nasz klient nasz pan :) Jednak w Rubicello cenimy sobie przyjacielskie relacje z naszymi wspaniałymi Klientami.