1. Strona główna
  2. Nazwa podstrony
  3. Nazwa podstrony
Rubicello producent opakowań

Biżuteria jest jednym z uniwersalnych i jednocześnie pięknych prezentów. Klienci decydujący się na zakup takie podarku najczęściej dobierają do niego dopasowane i eleganckie opakowanie, dlatego jeśli prowadzisz sprzedaż biżuterii, doskonale wiesz, że tego elementu nie może zabraknąć w Twoim sklepie. Jak w przypadku wielu produktów, tak i pudełka na biżuterię mają swoje trendy.

Jakie opakowania na biżuterię są najchętniej wybierane?

Wśród najbardziej eleganckich wyróżnia się opakowania szufladkowe. To dwuelementowe opakowania jubilerskie, które przeznaczone jest przede wszystkim dla kompletów biżuterii. Wysuwana szufladka z zawartością wpiętą w miękką tkaninę lub dekoracyjny papier robi duże wrażenie i prezentuje się bardzo estetycznie. Do pojedynczych elementów biżuterii, takich jak kolczyki, bransoletki czy pierścionki najczęściej wybiera się proste pudełka okleinowe. Ich zaletą jest przede wszystkim niska cena przy zachowaniu odpowiedniej trwałości i walorów wizualnych. Tego typu opakowania są ładne, doskonale chronią zawartość i dostępne są w przeróżnych rozmiarach i formach – od dwuczęściowych ze zdejmowanym wieczkiem, aż po jednoczęściowe, otwierane do góry na małym zawiasie.

W asortymencie sklepu dobrze jest mieć również papierowe torebki. Biżuteria nie zawsze kupowana jest na prezent dla kogoś. Kiedy klient nie potrzebuje eleganckiego opakowania, torebka będzie doskonałą ochroną dla biżuterii.

Hit w pakowaniu biżuterii, czyli personalizowane pudełka

Sklepy, pracownie i hurtownie z biżuterią najchętniej wybierają personalizowane opakowania jubilerskie. Logo firmy, nazwa, a nawet całe hasła nanoszone specjalnymi technikami sprawiają, że opakowania na biżuterię doskonale się prezentują i dodatkowo są elementem budującym pozytywny wizerunek firmy. Wielu klientów decyduje się na opakowania dodatkowo zdobione zadrukowaną wstążką. Wykorzystywane metody są trwałe i pozwalają na wykonanie nadruku w dowolnym kolorze, w tym holograficznym złocie, srebrze czy miedzi, dającymi efekt luksusu i elegancji.