Z czym kojarzy Wam się maj? W naszej pracowni, w której niestrudzenie pracujemy nad najwyższej jakości opakowaniami ozdobnymi, ten wiosenny miesiąc kojarzy nam się z I Komunią Świętą. To niezwykłe wydarzenie, które angażuje najbliższą rodzinę często wiąże się z drobiazgowymi przygotowaniami. Część z tych przygotowań stanowią prezenty ofiarowane dziecku. W artykule znajdziecie praktyczne rady jak pięknie zapakować komunijne prezenty z wykorzystaniem opakowań Rubicello.


Wybór odpowiedniego prezentu, zwłaszcza na tak wymagającą okazję jak I Komunia Święta to niemałe wyzwanie. Przede wszystkim warto podejść do wyboru prezentu przez pryzmat dwóch rzeczy. Po pierwsze płeć dziecka. Drugą kwestią jaką warto wziąć pod uwagę to późniejsze praktyczne wykorzystanie prezentu.


Oferowania przez nas opakowania są dostępne w kolorze białym z klasycznym i stylowym złotym wytłoczeniem. Jeśli natomiast planujecie jako Pamiątkę I Komunii Świętej podarować prezent wielkości zegarka – mamy dla Was doskonały odpowiednik powyższej torebki prezentowej, ale o mniejszych wymiarach. Torebka również dostępna jest w kolorze białym z pięknym złotym nadrukiem.


Czy myśleliście o podarowaniu złotego lub srebrnego łańcuszka? A może zechcecie podarować jako Pamiątkę kolczyki? To zdecydowanie jedne z popularniejszych prezentów, szczególnie ofiarowanych przez Dziadków. Na takie prezenty nasi specjaliści z łatwością znajdą idealnie dopasowane, a jednocześnie stylowe pudełka wykonane z najwyższej jakości kartonu pochodzenia europejskiego. Opakowania te dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej.


Jeśli jednak nie macie pomysłu na prezent, nie mówiąc już o tym jak go zapakować to koniecznie dajcie nam o tym znać mailowo lub telefonicznie. Chętnie pomożemy w wyborze pięknego i jednocześnie ponadczasowego prezentu z oferty jubilerskiej Rubicello.