Rubicello producent opakowań

Podarunek, aby był wartościowy w oczach osoby obdarowywanej, powinien zostać dokładnie przemyślany. Musi być piękny, użyteczny i spersonalizowany, jednak to nie wszystko! Bardzo ważne jest również opakowane, w którym zostanie on umieszczony, by prezentował się jeszcze wspanialej. Jednymi z najbardziej ekskluzywnych opakowań prezentowych są modele zamykane na magnes. Odpowiadamy w artykule, kiedy się one najbardziej sprawdzają!

Opakowanie na wyjątkowy prezent

Wyjątkowy prezent wymaga wyjątkowej oprawy, dzięki której będzie on wyglądał jeszcze estetyczniej i bardziej elegancko. Walory wizualne to jednak nie wszystko, co opakowanie powinno zapewniać. Odpowiednie pudełko musi spełniać też funkcję praktyczną – ochronną, by zamknięte w nim przedmioty nie były narażone na uszkodzenia czy zabrudzenia, a także by nie przemieszczały się i nie obijały o ścianki opakowania.

Pudełka prezentowe z magnesem wykonane są z grubej, wysokiej jakości tektury litej, dzięki czemu są trwałe i sztywne, a także dobrze zabezpieczają nawet delikatne przedmioty. Co więcej, ich wnętrze może być pięknie wyścielone miękkim, materiałowym wypełnieniem lub gąbką dociętą na kształt konkretnego produktu. Mocne zamknięcie na magnes natomiast sprawia, że pudełko nie otworzy się przypadkowo, a jednocześnie wygląda bardzo elegancko.

Rodzaje opakowań prezentowych z magnesem

Rodzajów opakowań z magnesem jest bardzo wiele, dzięki czemu są one niezwykle uniwersalne oraz sprawdzą się w wielu przypadkach. Pudełka prezentowe na magnes są dostępne:

  • w różnych rozmiarach, zarówno bardzo malutkie, jak i duże,
  • w różnych kształtach – kwadratowe, prostokątne, podłużne,
  • z ozdobną okleiną lub owijką z folii matowej czy błyszczącej,
  • różnych kolorach lub jednolite,
  • z dodatkowym nadrukiem, tłoczonym lub wypukłym napisem.

Dzięki temu z łatwością wybierzesz opakowanie, które sprawdzi się idealnie, a prezent będzie wyglądał w nim bardzo schludnie. Dodatkowy nadruk lub szczególna ozdoba sprawią, że pudełko stanie się bardziej spersonalizowane lub będzie doskonałą reklamą Twojej marki.

Opakowania z magnesem na biżuterię i inne akcesoria

Dla wielu osób możliwość estetycznego zapakowania kupowanego przedmiotu na prezent w sklepie jest bardzo wygodna. W związku z tym opakowania z magnesem świetnie sprawdzają się w rozmaitych salonach sprzedaży, które oferują produkty z wyższej półki, takie jak:

  • biżuteria,
  • kosmetyki,
  • pióra i długopisy,
  • perfumy.

Wykorzystywane są one również do pakowania wszelkich innych gadżetów, wysokiej klasy wina czy pięknie pachnących świec. Ponadto jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz estetycznie zapakować zestaw kilku produktów.

Wszystkie zapakowane w ten sposób akcesoria będą wyglądały bardzo ekskluzywnie oraz będą bezpiecznie trzymać się na swoich miejscach. Pudełka na magnes należą bowiem do opakowań z grupy premium i podkreślają luksusowość produktów. Twój prezent dzięki nim z pewnością sprawi osobie obdarowanej mnóstwo radości i pokaże jej, jak bardzo jest dla Ciebie ważna.