HOME
  • /
  • Warunki Współpracy

Warunki współpracy

Doskonale wiemy, jak wiele jest możliwości w produkcji opakowań, dlatego staramy się prowadzić klientów przez ten proces jak najczytelniej. Dbamy, by projekty spełniały zarówno szereg wymagań technicznych, były wizualnie ciekawe i odpowiadały wymaganiom klienta. Wyjątkową cechą naszej firmy jest to, że w produkcji opakowań staramy się zarówno wprowadzać nowoczesne rozwiązania technologiczne jak i korzystamy z tradycyjnych technik pracy ręcznej, ze szczególną dbałością o najmniejsze nawet detale.

Etap pierwszy: zamówienie i pomysł

Klient zamawiając u nas projekt opakowania przedstawia nam swoje potrzeby z uwzględnieniem przeznaczenia użytkowania opakowania, wymiarów, fason, wszystkich parametrów, których oczekuje od gotowego projektu. Nasi specjaliści przystępują wówczas do przygotowania pierwszej wersji projektu. Realizujemy także gotowe projekty od klienta, na które możemy nanieść dowolne poprawki. Nasi doświadczeni specjaliści ułatwiają proces przygotowania zamówienia sugerując najlepsze dla klienta rozwiązania technologiczne.

Etap drugi: projektowanie

Kiedy wiemy już, czego od naszego produktu oczekuje klient, przystępujemy do przygotowania projektu. Tworzymy indywidualne opakowanie o wybranym formacie z zastosowaniem wybranych lub sugerowanych przez nas rozwiązań technologicznych i rodzajów wykończenia. W oparciu o wcześniejsze ustalenia z klientem, wprowadzamy wymagane parametry i dopasowujemy możliwości produkcyjne do konkretnych oczekiwań. Nasza biblioteka formatów mieści także gotowe wzory, z których klient może skorzystać i przy nasze pomocy dopasować je do swoich wymagań. Inną z kolei możliwością jest wybór produktu z naszej oferty opakowań gotowych i zamówienie z możliwością personalizacji.

Klient otrzymuje wizualizację graficzną swojego zamówienia, na podstawie której akceptuje projekt bądź zgłasza do niego korekty. Po akceptacji projekt trafia do produkcji prototypu.

Etap trzeci: prototyp

Kiedy projekt jest gotowy i zaakceptowany przez przez klienta, przed zleceniem głównej produkcji zamówienia, możemy przystąpić do produkcji prototypu. Przedstawiamy wówczas klientowi pojedynczy produkt, ale wyprodukowany już z docelowych materiałów, posiadający żądany format i wszystkie zaakceptowane w projekcie parametry techniczne. Po otrzymaniu takiego prototypu klient może wprowadzić swoje uwagi, bądź zaakceptować projekt i tym samym dać początek realizacji całości produkcji swojego zamówienia.

Etap czwarty: produkcja

Kiedy nasz prototyp jest zaakceptowany, uruchamiamy proces produkcyjny. Korzystając z naszego fachowego zespołu i wyspecjalizowanego parku maszynowego realizujemy produkcję opakowań. Nasze podejście do produkcji jest o tyle wyjątkowe, że łączymy nowoczesne techniki produkcji z ręcznym wykonaniem i dbałością o najdrobniejsze detale, dlatego możemy zaoferować szereg przeróżnych rozwiązań w finalnym produkcie. I dlatego też możliwości wyboru przy projektowaniu opakowań jest tak wiele. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam działać sprawnie i szybko.

Etap piąty: przekazanie gotowych opakowań

Wraz z zakończonym procesem produkcji przekazujemy całość wykonanego zamówienia do wysyłki we wcześniej wskazane przez Klienta miejsce w uzgodnionym terminie. Ten etap zamyka realizację zlecenia.

Zapisz się do Newslettera

Copyright © 2024