Ładuję stronę - proszę czekać

Rubicello - opakowania ozdobne w których zamykamy najpiękniejsze emocje


Wyobraź sobie maleńkie złote drzwi. Solidne, ręcznie rzeźbione, idealne w każdym calu. Czy wiesz, co skrywają? To obietnica niespodzianki, emocji i piękna.

Tak wyobrażamy sobie tworzone przez nas opakowania ozdobne, torebki ozdobne i pudełka na prezenty. jesteśmy producentem opakowań ozdobnych nieprzerwanie od ponad 20 lat. W przygotowywanych przez nas torebkach upominkowych oraz pudełkach ozdobnych zamykamy miłość, wdzięczność i radość. Wierzymy, że stanowią ozdobę tajemnicy, którą skrywają.


Wykonywane przez nas opakowania ozdobne oraz torebki upominkowe produkujemy z materiałów o najwyższych standardach. Do ich tworzenia wykorzystujemy kompozycje eleganckich kartonów europejskich. Kartony ozdobne z których tworzymy pudełka ozdobne, pudełka na prezenty i opakowania na biżuterię udoskonalamy różnorodnymi metodami zdobienia, począwszy od ozdobnych wstążeczek czy tasiemek poprzez znakowanie opakowań metodą termo stempigu.


Nasz bogaty asortyment, oprócz standardowych opakowań ozdobnych i pudełek na prezenty nieprzerwanie dostępnych za pośrednictwem sklepu internetowego oraz stacjonarnych placówek, zawiera również personalizowane, ozdobne opakowania indywidualne. Ceniąc sobie estetykę oraz najwyższą jakość wykonania, produkty, które oddajemy w ręce naszych Klientów sklejamy ręcznie, dokładając wszelkich starań dbając o najdrobniejsze szczegóły.  Nasz asortyment produkujemy nieustannie od 1990 roku.


Dzięki bogatej ofercie róznorodnych opakowań ozdobnych, pudełek na prezenty, pudełek na biżuterię, torebek upominkowych, wieloletniemu doświadczeniu i precyzji wykonania cieszymy się szerokim gronem Klientów. Jesteśmy szczęśliwi mogąc wspierać naszymi produktami znane marki takie jak Lilou, ROSSMANN, Grupa Tauron, Markę Zień, Irving, a także sklepy, jubilerów i agencje reklamowe. 

Sposób realizacji

  1. Wybierz interesujący Cię produkt spośród naszej OFERTY
  2. Złóż zamówienie
  3. Dokonaj przedpłaty
  4. Poczekaj na produkcję
  5. Dostarczymy Ci produkty pod wskazany adres

Szczegóły techniczne

Wszelkie materiały do realizacji nadruku drogą mailową przyjmujemy w programie Corel Draw do wersji 9.0 (.CDR) lub w programie Adobe Illustrator do wersji Cs2 (.EPS). W przypadku braku wersji elektronicznej przyjmujemy fax lub druk po uprzedniej konsultacji z grafikiem. Czas realizacji na indywidualne opakowanie to 14-21 dni od zatwierdzenia projektu, logotypu 5-7 dni od zaopiniowania przez klienta projektu.

Dostawa

Zamówione i wykonane opakowania oraz torebki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej bezpłatnie. Przy dostawie korzystamy również z usług Pocztex'u, koszt tego rodzaju dostawy uzależniony jest od cennika dostawcy usług dostępnego tutaj CENNIK

Pytania o opakowania ozdobne

Jeżeli masz jakiekolwiek zapytania prosimy o KONTAKT - odpowiemy na wszelkie pytania.

Galeria opakowań ozdobnych

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi opakowaniami ozdobnymi, pudełkami na prezenty, torebkami pominkowymi w naszej GALERII.