Ładuję stronę - proszę czekać

W Rubicello doskonale wiemy, że świadomy rozwój biznesowy łączy w sobie dwa kluczowe podejścia: profesjonalne podejście do klienta oraz dobre podejście do Partnerów. Dziś przedstawiamy Wam naszego wieloletniego przyjaciela: markę Schubert.

Schubert to producent biżuterii z metali szlachetnych oraz kamieni naturalnych. W ich ofercie znajdziecie piękną biżuterię, której początki sięgają XIX – wiecznego Wiednia. Tam właśnie powstała pierwsza pracownia, w zaciszu której zapoczątkowano tradycję wykonywania wyjątkowej biżuterii. Tradycja ta trwa aż do dnia dzisiejszego i zaowocowała powstaniem jednej z największych sieci jubilerskich w Polsce.

morena_schubert.jpg

Przyjaźń Rubicello – polskiego producenta eleganckich opakowań ozdobnych oraz marki Schubert rozpoczęła się 10 lat temu. Właśnie wtedy wyjątkowe pudełka prezentowe Rubicello połączyły się z ich wyrafinowaną biżuterią. Na ten moment wspieramy wszystkie salony marki Schubert w Polsce naszymi klasycznymi opakowaniami jubilerskimi.

Obecnie dostarczamy do salonów jubilerskich głównie opakowania oklejane w graficie. W Rubicello zajmujemy się również produkcją wszelkiego rodzaju torebek ozdobnych w kolorystyce odpowiadającej flagowym barwom naszego Partnera. Ponadto mieliśmy przyjemność wykonywać dla nich opakowania okolicznościowe.

schubert swiąteczne.jpg

 

Partnerstwo biznesowe to jednak nie tylko wymiana artykułów najwyższej jakości, ale również doskonały kontakt z właścicielami oraz managerami salonów. Jak wiadomo we współpracy najważniejszy jest człowiek, dlatego tak bardzo cenimy sobie profesjonalne podejście naszych branżowych znajomych.

 

Dzięki wieloletniej kooperacji z marką mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć na gali otwarcia jednego z ich salonów jubilerskich w krakowskiej Bonarce. Takie spotkania pozwalają nam jeszcze pełniej zaangażować się we współpracę z Parterem i jeszcze lepiej poznać jego oczekiwania oraz potrzeby.

schubert.jpg

 

Marka Schubert od 2008 roku jest sponsorem popularnego programu „Jaka to melodia?”. W ramach tego patronatu jubiler na każdy finał miesiąca wykonuje dla zwycięzcy złotą nutkę. Naszym przyjaciołom gratulujemy tak szczytnego patronatu, a co więcej jest nam jeszcze bardziej miło, wiedząc, że złote nutki pojawiły się w towarzystwie wyjątkowych opakowań, które wyszły z pracowni Rubicello.

Jesteśmy bardzo dumni, że od wielu lat możemy wspierać tak znamienitego producenta wyjątkowej biżuterii. Naszym przyjaciołom życzymy samych sukcesów oraz tego, aby wyczucie stylu przy tworzeniu wyjątkowej biżuterii nigdy ich nie opuszczało