Ładuję stronę - proszę czekać

Jesień już dawno zniknęła za naszymi oknami i w powietrzu czuć przyjemny zimowy chłodek. W naszej pracowni bardzo lubimy ten czas, bo zaczynają królować u nas wzory i kolory charakterystyczne dla tej pory roku. Gustowne srebro, elegancki granat, chłodne szarości – o to kolory królujące wśród opakowań tej zimy.

 

Opakowania ozdobne oklejane

To zdecydowanie jedne z bardziej popularnych opakowań, jakie wybierają nasi Klienci. Wśród tego rodzaju pudełek prezentowych zdecydowanymi faworytami są: P37po oraz P39po.

 

P39po

To eleganckie, dwuelementowe oklejane pudełko, powstałe z wysokiej jakości kartonu. Sklejane ręcznie, do którego oferujemy specjalnie dopasowaną wkładkę wewnętrzną, dostępną w szerokiej gamie kolorystycznej. Dodatkowo na życzenie naszych Klientów wykonamy nadruk na pudełku, a także wykonamy indywidualne zdobienie. Jest to opakowanie zaprojektowane z myślą o prezentach w postaci małej zastawy stołowej na przykład cukiernicy. Dostępne wielu wariantach kolorystycznych - tym razem polecamy go w mroźnych, zimowych kolorach.

opakowanie na cukiernicę, producent opakowań, opakowania na produkty spożywcze, opakowania reklamowe, pudełka z hotstampingiem, duże opakowanie na prezent,

P37po

Ręcznie wykonane, oklejane pudełko ozdobne. dostępne jest w pełnej gamie kolorystycznej, zarówno karton jak i wkład. Pudełko kartonowe może stanowić idealne opakowanie na prezent w postaci kompletu biżuterii czy małej galanterii skórzanej. Istnieje możliwość umieszczenia na nim nadruku oraz różnych kombinacji zdobień.

opakowanie na komplet biżuterii, opakowanie na biżuterię, opakowanie na prezent, upominek,

Flowerbox

jak połączyć zimową aurę z idealnym sposobem na wyrażenie uczuć? Numerem jeden w tej kategorii są zdecydowanie nasze Flowerboxy. Idealne rozwiązanie dla internetowych kwiaciarni na niebanalne zaprezentowanie uroczego bukietu. Kwiaty umieszczone w eleganckim pudełku najwyższej jakości to nasz zdecydowany hit zarówno minionej jesieni jak i zimy. Flowerboxy idealnie przedstawiają się w srebrnym oraz bialym odcieniu z rubinowymi zdobieniami. Dzięki naszym zaawansowanym technikom wykonania pudełek zima nie jest im straszna :)

flowerbox, pudełko z kwaitami, kwiaty w pudełku, opakowanie na kwiaty, pudełko na kwiatki, flower boxy,

Ozdobne koperty

Czy koperty muszą być nudne? W Rubicello mówimy zdecydowane NIE takim rozwiązaniom, W naszej ofercie znajdzie się coś dla miłośników niebanalnej korespondencji. W Rubicello wierzymy, że nawet najmniejszy prezent zasługuje na wyjątkowe opakowanie, stąd nasza propozycja kopert jubilerskich. To jedne z najprostszych opakowań wykonanych z wysokiej jakości papieru. Z pewnością przydadzą się do uniwersalnego zapakowania drobnej biżuterii, którą możesz znaleźć na www.selana.pl, czy też na specjalne okazje. Koperty ozdobne dostępne są nie tylko w eleganckich zimowych kolorach, ale również w szerokiej gamie kolorystycznej.

koperty jubilerskie, kopertki na biżuterię, malutkie kopertki, koperty dla jubilerów, koperty na kolczyki, małe koperty na drobną biżuterię, koperty na zawieszki, koperty na srebro, koperty na naprawki, koperty ozdobne

Wstążki z  indywidualnym nadrukiem

Eleganckie opakowanie to nie tylko pudełkwstążkao w dobrze dobranym kolorze. To przede wszystkim jego szczegóły czyli niezwykła jakość kartonu, głęboki zachwycający odcień, a także stylowa . Oferujemy wstążki satynowe z nadrukiem firmowym. Wstążki zaczynają się od szerokości 10mm. Wstążki ozdobne dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i zdecydowanie dodadzą klasycznego stylu wielu opakowaniom ozdobnym.

wstążka z nadrukiem, wstążki z  logo, tasiemka z hotsampingiem, tasiemka z logo, tasiemka z nadrukiem, wstążki frimowe, wstążki z logotypem