Ładuję stronę - proszę czekać

Co zwróci uwagę Klientów opakowań ozdobnych w nadchodzącym roku?

Pojawianie się nowych trendów widzimy w każdej branży. Z roku na rok technologie, moda, żywienie ulega dynamicznym zmianom. Występowanie nowych inspirujących nurtów widać również w tworzeniu wyjątkowych opakowań, branży w której jako Rubicello – polski producent opakowań i pudełek ozdobnych jesteśmy ekspertami.

Każdego roku o tej samej porze, kiedy słoneczna jesień ustępuje miejsca mroźnym porankom nasze myśli intensywnie krążą wokół tego co aktualnie jest „na czasie” w świecie packagingu, ale przede wszystkim wokół tego, co nowego przyniesie kolejny, nadchodzący rok. Dziś zebraliśmy dla Was informacje o tym co będzie trendy w branży standardowych opakowań i oklejanych pudełek w 2017.

 

BĄDŹ EKO

Trend bycia eko już kilka lat temu zakorzenił się w wielu branżach. Zdecydowanie jest to aktualny, ale przede wszystkim bardzo istotny nurt jeśli chodzi o produkcje opakowań ozdobnych. Ważkość tego trendu przejawia się w znacznej mierze jeśli chodzi o produkcje dużej ilości pudełek, torebek i opakowań okazjonalnych.

Wykonanie asortymentu z przetworzonego papieru, który wbrew pozorom nie traci na swojej jakości jeśli jest właściwie przygotowany jest ważne nie tylko dla producentów takich jak Rubicello, ale również dla Klientów, którzy doceniają świadome podejście do produkcji. Bycie eko i zwyczajne nieszkodzenie środowisku pozwala na pozytywny odbiór asortymentu w oczach Klientów, ale też wpływa na ograniczenie kosztów produkcji.

opakowania eko, pudełka ekologiczne, polski producent opakowań, opakowania podkarpacie,

MINIMALIZM = SUKCES

Obserwując rynkowe tendencje w branży produkcji opakowań, w której jesteśmy specjalistami, zdecydowanie utożsamiamy się z podejściem „mniej znaczy lepiej”. Niezwykle mocno cenimy sobie zdanie naszych Klientów i zawsze chętnie służymy radą przy wyborze kolorystyki, wstążek do opakowań czy uszlachetnień, a z każdą produkcją dbamy o to, aby tworzone przez nas opakowania były estetyczne, trwałe i przede wszystkim nosiły na sobie komunikat w właściwej formie, zgodnie z życzeniem Klienta. W Rubicello wierzymy, że klasyczne rozwiązania, dopasowane kolory, ozdobniki i metody uszlachetnień połączone we właściwy sposób, bez nadmiernego przeładowania będą stanowiły najlepsze dopełnienie realizacji naszych Klientów.

opakowanie złoty papier, papier perłowy, brąz perła, opakowanie na buteleczkę,

 

PEŁNA PERSONALIZACJA ASORTYMENTU

Personalizacja tworzonego asortymentu na życzenie Klienta to trend, który bardzo silnie rozwija się od dobrych kilku lat. Jest on nadal aktualny i w znakomitej większości naszych realizacji widzimy jak z powodzeniem sprawdza się i dominuje. Personalizacja to dopasowanie do wymagań Klienta, ale również odpowiednie podejście do grupy docelowej.

Trend ten to przede wszystkim ofiarowanie odbiorcy poczucia wyjątkowości, które pozwala na emocjonalne związanie z marką i producentem. Dzięki odpowiedniemu wykorzystywaniu możliwości, jakie daje ten nurt możemy zaprzyjaźnić się z naszym Klientem, dobrze go poznać i rozeznać jego potrzeby, by móc jeszcze pełniej spełniać jego wizje.

Warto podkreślić, że pełna personalizacja asortymentu to nie tylko przygotowywanie produktów według konkretnych wskazówek Klienta. W Rubicello wierzymy, że jest to kompletna pomoc, wsparcie i przeprowadzenie Klienta przez ścieżkę zakupową naszych opakowań od momentu pierwszego kontaktu, do finalnego otrzymania naszych ozdobnych opakowań i pudełek.

opakowanie okrągłe, producent, opakowanie na świeczkę, round box, flowerbox, peronalizowane opaowania

 

LOKALNOŚĆ TO NASZ WYRÓŻNIK

Rubicello to producent opakowań ozdobnych i pudełek ozdobnych 1992 roku. Od początku istnienia wiemy o tym, że to co nas wyróżnia to lokalność. Od samego początku naszej działalności mocno wspieramy polskich producentów z różnych branż. Wspieranie lokalności to kolejny z trendów, które z powodzeniem rozgoszczą się w nadchodzącym 2017 roku. Wśród powszechnie obowiązującej globalizacji wielu z naszych Klientów poszukuje unikatowości, stawia na to co polskie – rodzime. Wielu odbiorców wykazuje potrzebę na znalezienie regionalnych produktów, dlatego z dużą przyjemnościom dostarczamy im produktów, które wychodzą spod rąk polskiego producenta.

 

Rynek opakowań ozdobnych to miejsce rozwoju dynamicznych zmian. Wpływ ma na to w dużej mierze rosnąca świadomość Klientów. Wielu z nich cechuje doskonałe poczucie designu, wyczucie stylu i znajomość dostępnych rozwiązań. W Rubicello niezwykle mocno to doceniamy i każdego dnia dbamy o to by nasi Klienci otrzymywali produkty najwyższej jakości zgodne z ich wymogami i potrzebami.