Ładuję stronę - proszę czekać

W czerwcu stolica małopolski rozbłysła blaskiem diamentów!---------------- 24.08.2016

218 firm z 15 krajów podczas 3 dni – tak możemy podsumować targi Targi JUBINALE 2016 w Krakowie, na których mieliśmy przyjemność gościć. Dla nas to wyjątkowy moment, w którym mogliśmy spotkać naszych Klientów, porozmawiać z nimi, poznać ich potrzeby i jeszcze lepiej ich zrozumieć.

targi Kraków

 

Wierzymy w to, że nic bardziej nie umacnia marki jak radość i zadowolenie naszych Klientów, a tego w ramach targów doświadczyliśmy niezwykle dużo. Dla nas siła tkwi w doświadczeniu i precyzji. Dzięki temu nasze produkty zostały docenione przez odwiedzających. Największym zainteresowaniem cieszyły się opakowania jubilerskie, komplety opakowań oklejanych, opakowania na butelki, w kształcie torebek, a także te wykonane z tektury falistej typu eco.

 

IMG_0299.jpg

W czasie wydarzenia nie zabrakło entuzjastów różnorodnych motywów zdobień (motywy kwiatowe, a także okazjonalne, takie jak świąteczne, na chrzest, na komunię). Zostaliśmy docenieni również, za to, że produkcja naszych opakowań oparta jest o rodzimy, polski rynek i z tego faktu jesteśmy niezwykle dumni.

Spotkania na targach to doskonały moment na zebranie inspiracji, to czas cennych dyskusji oraz chwila na poznanie zapotrzebowania i rozeznanie w aktualnych trendach dominujących na rynku. Niezwykle mocno cenimy sobie tego rodzaju wydarzenia branżowe dlatego mamy nadzieję, że na kolejnej edycji również nas nie zabraknie. W trosce o naszych Klientów chcemy poznawać nowe metody, wymieniać doświadczenia i dopasowywać nasz asortyment do najwyższej jakości standardów dlatego już nie możemy doczekać się kolejnej edycji.

Targi to okazja by przedstawić Państwu dokładnie naszą pełną ofertę. Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy serdecznie.

IMG_0291.jpgIMG_0296.jpgIMG_0297.jpgIMG_0298.jpgIMG_0302.jpgIMG_7650.jpg