Ładuję stronę - proszę czekać

Pudełko na zegarek – jak stworzyć olśniewający prezent


Zegarek stanowi kluczowy element stylizacji mężczyzny XXI wieku, świadczy o jego statusie materialnym i guście. Przyjęło się że zegarek to jedyna biżuteria na jaką może sobie pozwolić elegancki mężczyzna. Zdarza się, że zegarków mężczyzna posiada kilka, które zakłada zamiennie, stosownie do okazji. Warto zwrócić uwagę na pudełko na zegarek, w którym będzie ono ofiarowane w prezencie a, zapewne, później przechowywane. Odpowiednie przechowywanie zapewni bezpieczeństwo przed zarysowaniem bransoletki, breloka, szkiełka tarczy, przed zakurzeniem. Jednocześnie doskonale wygląda na półce w sypialni. Miękko wyściełane, stanowi całkowicie bezpieczny i estetyczny schowek. Charakter pudełka na zegarek zależy w dużej mierze od materiału, z którego powstało. Najbardziej klasyczne modele są kartonowe, drewniane, skórzane, bardziej nowoczesne natomiast wykonano ze stali. 


Pudełko na zegarek – czy istnieje idealne?


Z naszej strony na uwagę zasługuje wyjątkowo atrakcyjny model pudełka. Jego kształt i wymiary doskonale skryją w sobie elegancki prezent. Produkt dostępny jest w wielu odcieniach. Składa się z dwóch elementów i cechuje je niezwykła lekkość otwierania. W wieczku możesz zauważyć wycięte okienko, dzięki któremu jeszcze lepiej prezentuje się zawartość.  Ponadto to dwuelementowe etui stanowi subtelne i zarazem solidne pudełko na prezent, które idealnie nadaje się by zapakować zegarek.
Jest dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, a dzięki temu, że jest wykonane z wysokiej klasy kartonu możesz mieć pewność, że dopełni wyglądu tego rodzaju prezentów. Na produkcie możliwe jest wykonanie różnego rodzaju zdobień, a także wyjątkowych uszlachetnień.