Ładuję stronę - proszę czekać

Często mówi się o niej, że z czasem przemija, ale również, że umie być gorąca i z jej pomocą można przenosić góry. Nie zazdrości, a jednocześnie łączy i spaja – o czym mowa? Miłość <3 Już niedługo Święto Zakochanych.

Dla nas 14 lutego to wyjątkowy dzień, kiedy w naszej pracowni oraz w naszych salonach świat widzimy w kolorach rubinowej czerwieni, gorącego koloru czerwonego wina, oraz karminowego koloru romantycznych świec. A z jakimi kolorami Wam kojarzą się walentynki?

walentynki, biżuteria na prezent, bizuteria, upominek, pierścionek zaręczynowy

Bez względu na to w jaki sposób planujecie obchodzić to święto ze swoją drugą połówką, naszym zdaniem powinniście zadbać o wyrafinowany prezent i jego odpowiednie opakowanie.

flowerbox, kwiaty w pudełku, kwiaty na prezent, opakowanie z kwaitami, producent floweerboxów, flowerbox producent,

Gdy tylko zaczyna się luty w naszej pracowni w znacznej mierze zaczynają królować wszystkie odcienie czerwieni. To zdecydowanie nadal najbardziej popularny kolor pasujący do walentynek, ale jeśli szukasz niebanalnych rozwiązań to oczywiście znajdziesz u nas coś dla siebie.

opakowania brokatowe, torebki brokatowe, papier brokatowy, pudełko z brokatowego papieru,

W sieci znajdziesz z pewnością wiele inspiracji prezentowych, ale jeśli zależy Ci na eleganckiej klasyce to koniecznie zajrzyj na stronę www.selana.pl gdzie znajdziesz wyjątkową biżuterię, a jeśli będziesz potrzebował pomocy z zapakowaniem prezentu koniecznie daj znać – chętnie wesprzemy Cię naszą wiedzą i doświadczeniem.