Ładuję stronę - proszę czekać

Prezenty Komunijne

Prezenty na komunię to nie lada wyzwanie. Prezent powinien ucieszyć dziecko, zaskoczyć je, być wartościowy i by był ponadczasową pamiątką pierwszej Komunii Świętej nie tylko modnym gadżetem, który za dwa sezony przejdzie do lamusa. 
Pomysły na prezenty komunijne: biżuteria dla dziewczynki, kolczyki, łańcuszek, medalik lub krzyżyk dla chłopca; Zegarek (dzisiejsze zegarki posiadają wiele dodatkowych przydatnych funkcji – gps, licznik spalania kalorii, miernik tętna, bluetooth i inne); Czytnik e – book; Aparat fotograficzny; bon na wymarzony kurs, warsztaty lub podróż; Laptop, Smartfon – wszelkie zdobycze elektroniki są mile widziane i pożądane przez dzieci. Taki zakup warto jednak najpierw skonsultować z rodzicami dziecka. Warto pomyśleć o prezencie który uatrakcyjni pobyt dziecka na świeżym powietrzu, np. rower, rolki, trampolina. 


Rodzaje opakowań na prezent z okazji Komunii Świętej


Opakowanie na Komunię powinno być dostosowane do wielkości prezentu, schludne, śnieżnobiałe, eleganckie i bardzo estetycznie wykonane - jednym słowem prawdziwe opakowanie wykwintne.
Opakowanie ozdobne na drobne upominki typu kolczyki, łańcuszek, medalik, krzyżyk świetnie wyeksponuje pudełko ozdobne, ręcznie oklejane, śnieżnobiałe, z komunijnym logo. 
Pudełko Komunijne na zegarek czy smartfon czy mniejszą elektronikę sprawdzi się pudełko ozdobne o niebanalnym wzorze, którego wnętrze skryje prawdziwe piękno prezentu, jednoczenie podkreślając jego walory.
Każde z powyższych pudełek będzie wyglądało wyjątkowo pięknie zapakowane w specjalną torebkę na prezent wykonanej z  ręcznie klejonego kartonu, ozdobiona efektowną kokardą.
Na prezent wielkości laptopa, albumu, czytnika e-book, aparatu fotograficznego polecamy opakowanie oklejane będące jednym z większych pudełek na prezent dostępnych w naszej ofercie.
Bon, Voucher, Zaproszenie Upominkowe czy gotówkę (bo przecież i takie prezenty się zdarzają) można zapakować w koperty ozdobne na prezent.
Dla dziewczynki, młodej damy pięknym gestem będzie podarowanie kwiatów w pudełku – tzw. flowerboxy to hit florystyczny dodający elegancji wręczanym prezentom.