Ładuję stronę - proszę czekać

Opakowania okazjonalne


Ślub, Chrzest, Komunia to przełomowe momenty w życiu człowieka a prezenty, które z tej okazji podarujemy pozostają pamiątką miłą sercu przez resztę życia. Wybierając odpowiednie opakowanie ozdobne podkreślimy znaczenie wagi prezentu.


Opakowanie na chrzest


Chrzest zwykle odbywa się w pierwszym roku życia dziecka. Dla maleńkiego człowieka prezent nie ma żadnego znaczenia. Prezenty jakie w tym dniu dostanie średnio będą go interesować. Za kilka lat z pewnością z przyjemnością dowie się jakie bliscy podarowali mu pamiątki z tej okazji a same prezenty zyskają wartość sentymentalną. Piękne i wartościowe opakowanie, adekwatne do gabarytów prezentu zostanie z radością zachowane przez rodziców. Świetnym pomysłem jest też personalizacja prezentów. Pomysły na prezent to przede wszystkim biżuteria typu: zawieszka ze smoczkiem, srebrna łyżeczka, srebrna zastawa stołowa, pamiątkowy medalik, pamiątkowy medal, spersonalizowany album malucha. Doskonałym pomysłem jest grawer imion dziecka i daty chrztu bądź urodzenia. 


Rodzaje opakowań na prezent z okazji chrztu


Biżuterię typu: srebrny smoczek, srebrna zawieszka, srebrna łyżeczka, medalik, krzyżyk można efektownie zapakować w pudełko na biżuterię, pudełko ozdobne na medalik lub pudełko ozdobne na łańcuszek..
Prezenty w większych rozmiarach można zapakować w znacznie większe, piękne, ręcznie klejone pudełko na medalion, pudełko na album, pudełko na zastawę stołową.
Na pudełku można zamieścić spersonalizowany wzór, imię dziecka, krótkie życzenia lub datę urodzenia dziecka. 
Warto pomyśleć przy okazji o drobnym upominku dla szczęśliwych rodziców. Dla świeżo upieczonej mamy sprawdzą się piękne kwiaty zapakowane w pudełku na kwiaty tzw. flowerboxy – niepowtarzalny i atrakcyjny upominek pięknie zapakowany, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy mamusi. Tacie będzie można podarować ulubiony trunek w wyjątkowej torebce na prezent.
Komplet prezentów można zapakować w opakowania ozdobne na chrzest o jednolitej szacie graficznej z jednolitym wzorem, nadrukiem, dedykacją, na śnieżnobiałym papierze i ręcznie klejonym opakowaniu.