Ładuję stronę - proszę czekać

Czy wiecie gdzie najbardziej lubimy spotykać naszych Klientów? Oczywiście poza naszymi stacjonarnymi sklepami bardzo cenimy sobie ich obecność na branżowych wydarzeniach. Są to momenty, w których możemy jeszcze bardziej się do nich zbliżyć, poznać ich upodobania, potrzeby i nawiązać relacje. Takim miejscem są właśnie targi.

 

Aby jak najlepiej się do nich przygotować na kilka tygodni wcześniej jako cały zespół spotykamy się i ustalamy wspólnie to, co w czasie targów zostanie zaprezentowane. Dobieramy odpowiedni asortyment i określamy ile produktów pokażemy. Mamy całkiem sporą ilość opakowań ozdobnych, opakowań jubilerskich, pudełek ozdobnych i pudełek na prezentydlatego wybór jest niejednokrotnie ciężki. Gdy już zdecydujemy się na określone opakowania ozdobne, które zechcemy zaprezentować pozostaje nam odliczanie do samego wydarzenia, którego nie możemy się doczekać.

 

Dokładnie tak jest w przypadku zbliżających się Polskich Targów Złotniczo Jubilerskich, które na przełomie września i października odbędą się w Warszawie. Wszelkie informacje na temat imprezy znajdują się na stronie wydarzenia.

 

Markę Rubicello - opakowania ozdobne można będzie spotkać na stoisku nr C47. Mamy nadzieję, że spotkamy się tam w licznym gronie stałych jak i nowych Klientów.

 

IMG_0296.jpg

 

 

hala kopia.jpg

 

Jeśli nie mieliście okazji zapoznać się z relacją z czerwcowych targów tutaj znajdziecie krótką fotorelacje na ten temat.

Jeśli przy okazji targów pragniecie spotkać się z nami osobiście i zapoznać się z ofertą opakowań ozdobnych zapraszamy do kontaktu.