Ładuję stronę - proszę czekać

Ostatnio często dajecie nam znać w prywatnych wiadomościach, że chcielibyście poczytać o innych markach z którymi współpracujemy. Bardzo nam miło, że doceniacie nasze realizacje, dlatego z początkiem marca wracamy do was z trzecią już częścią alfabetu wspaniałej współpracy. Poniżej znajdziecie garść informacji o naszych niezwykłych Klientach, dla których tworzymy opakowania ozdobne w różnych wariantach. Zapraszamy do lektury


 

Lubimy się w złocie zupełnie jak Złoty Skorpion

Musicie przyznać, że nazwa marki należącej do naszych przyjaciół brzmi zadziornie i drapieżnie. Współpraca Rubicello – polskiego producenta eleganckich i ponadczasowych opakowań prezentowych i firmy pod szyldem Złoty Skorpion trwa nieprzerwanie od 2007 roku. Złoty Skorpion oferuje swoim klientom piękne obrączki ślubne, a dzięki naszej kooperacji może je dodatkowo pięknie opakować. Dla Klienta wykonujemy między innymi opakowanie NT2.

 

Złoty Skorpion,

 

Magia kryształów, która bije od Gioello

Jednym z naszych wyjątkowych klientów, których przyniósł nam 2017 rok jest Gioello. Na ich stronie znajdziecie przepiękną biżuterię wzbogaconą o kryształy Swarovskiego. Jak sami o sobie mówią: zajmują się projektowaniem, a także tworzeniem i dystrybucją biżuterii oraz drobnej galanterii skórzanej. Jeśli potrzebujecie prezentu w takim stylu to koniecznie zaglądnijcie na ich stronę. Pamiętajcie jednak, że tak wyjątkowy prezent wymaga równie wyjątkowej oprawy dlatego koniecznie później zaglądnijcie do nas i wybierzcie dopasowane opakowanie ozdobne. Współpraca z marką trwa od zeszłorocznych, krakowskich targów. Dla klienta wykonujemy między innymi opakowanie P114.

gioiello

Nawet nie wiecie ile piękna kryje Radziszewska

W Rubicello doskonale wiemy jak silnie marka związana jest z nazwiskiem właściciela. To w twórcy konceptu pokładane jest zaufanie jego klientów. Kolejną zaprzyjaźnioną marką jaką pragniemy Wam przedstawić jest  firma, która może pochwalić się wieloletnią tradycją w projektowaniu i produkcji stylowej, trwałej biżuterii. Na współpracy z J. Radziszewską można kolokwialnie powiedzieć, że zjedliśmy zęby ponieważ nasza przyjaźń trwa aż od 2002 roku. Na życzenie Klienta wykonujemy między innymi: P37, P40, P4, oraz mydełka.

Radziszewska

(nie)Oczywista elegancja od Ditty Zimmermann

Gdy myślimy o tej współpracy pierwsze słowo jakie przychodzi nam na myśl to klasa. Biżuteria tworzona pod szyldem Ditty Zimmermann to przede wszystkim piękno i harmonia zamknięte w kształtach pierścionków, kolczyków i naszyjników. Współpraca ekspertów od eleganckich opakowań ozdobnych skupionych w pracowni Rubicello i tej niezwykłej projektantki trwa od 2017 i rozpoczęła się w czasie gdańskich targów. Dla marki wykonujemy nieustanie różne opakowania, a wśród nich 2p40, 2p49, a także trwałe torebki na prezent. Niektóre nasze realizacje dla Klientki możecie zobaczyć na jej instagramowym profilu.

Ditta Zimmermann