Ładuję stronę - proszę czekać

Targi to czas intensywnej pracy, dokładnego przygotowania oraz skrupulatnego planowania jakie produkty zaprezentować. Po raz kolejny wydarzenie o takim charakterze nie zawiodło naszych oczekiwań.

IMG_5704.jpg

 

Nasze stoisko odwiedzili nie tylko nasi stali klienci, którzy mogli zapoznać się z nowościami, ale również nowe osoby, które były zadowolone z jakości naszych produktów i cen – mówi Karolina Przewoźnik przedstawiciel marki na Targach.

IMG_5680.jpg

 

Podczas tegorocznej edycji Gold Expo zdecydowaliśmy się zaprezentować 3 jesienne nowości o których bardzo dokładnie pisaliśmy już jakiś czas temu na naszym blogu. Po pierwsze dwukolorowe opakowania - taka propozycja zdecydowanie spodoba się entuzjastom niebanalnych pomysłów na zapakowanie prezentu. Druga nowość również zaprezentowana podczas targów to opakowania metalizowane, które są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Trzecia nowość to personalizowane wstążki, na których możliwe jest wykonanie aliteracji lub dowolnego logotypu.

IMG_5672.jpg

IMG_5639.jpg

IMG_6078.jpg

Podczas wydarzenia stoisko Rubicello odwiedziło około 300 osób. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni i już nie możemy doczekać się następnej edycji – podsumowuje Karolina.

Więcej zdjęć z minionych Targów oraz naszej bgatej oferty znajdziecie Państwo w naszej galerii.