Ładuję stronę - proszę czekać

W ostatnich tekstach odkrywaliśmy techniki produkcji opakowań kaszerowanych i podpowiadaliśmy jak rozróżnić różnego rodzaju opakowania. Dziś przyglądamy się opakowaniom oklejanym – jednym z naszych ulubionych.

Od 1992 roku Rubicello jako polski producent opakowań ozdobnych i pudełek ozdobnych specjalizujemy w produkcji właśnie takich opakowań i z nieskrywaną radością możemy przyznać, że wiemy o nich wszystko. Ten rodzaj opakowań ozdobnych stanowi jedno z najbardziej ekskluzywnych dopełnień eleganckiego prezentu. Idealnie nadaje się jako oprawa odzieży (np. męskich koszul) czy pudełek ozdobnych na specjalne okazje. Wszystko dzięki bardzo szerokiej gamie kolorystycznej papierów, dostępnych folii i dodatkowych uszlachetnień, które mogą pokryć nasze pudełko.

 

opakowanie oklejane, opakowanie na prezent, producent opakowań

Proces powstawania ozdobnych pudełek oklejanych przebiega w następujący sposób. Na podstawie wybranego rozmiaru, określonego przez Klienta nasi specjaliści przygotowują pudełko. Powstaje ono w procesie ręcznego sklejania z kartonów pochodzenia europejskiego. Następnym etapem jest przymocowanie do powierzchni pudełka wybranego przez Klienta papieru lub w foli w wybranym kolorze lub z naniesionym wzorem, literacją lub innym motywem ozdobnym.

 

opakowanie na prezent, pudełko z logo, hotstamping

 

Jakie cechy posiadają oklejane pudełka:

  • Szeroka gama kolorystyczna

  • Na opakowaniu można umieszczać dodatkowe etykiety i można je umieszczać na kilku ścianach opakowania

  • Pudełko w 100% nadają się do przetworzenia

  • Oklejane opakowanie jest niezwykle eleganckie

  • Tworzy znakomite uzupełnienie prezentu

 

Jakie korzyści płyną z wyboru opakowań oklejanych:

  • Zmniejszone zostają koszty produkcji opakowania

  • Szansa na wzrost sprzedaży produktu z tak estetycznym opakowaniem

  • Produkty / prezenty zapakowane w opakowania oklejane są lepiej postrzegane przez odbiorcę

  • Przyjazne dla środowiska - produkowane z zasobów odnawialnych   

 

Na rynku dostępne jest wiele rozwiązań dotyczących opakowań. Jednak my w Rubicello jesteśmy pewni, że bez względu na to jaki rodzaj opakowania wybiorą nasi Klienci, to zawsze mogą liczyć na najwyższą jakość wykonania i znakomite efekty wizualne. Widać to w naszych realizacjach i wśród zadowolonych Klientów.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych opakowań oklejanych tutaj.

 

producent opakowań, wyprodukowane w Polsce, opakowania ekskluzywne