Ładuję stronę - proszę czekać

Z początkiem jesieni polski producent opakowań – marka Rubicello prezentuje trzy nowości w swojej ofercie.

Pierwszą z nich są dwukolorowe opakowania ozodbne, które przypadną do gustu entuzjastom ciekawych pomysłów na zapakowanie prezentu. Jest to właściwe połączenie wytrzymałego materiału i eleganckiego charakteru zamkniętego w pudełkach różnej wielkości, które oferuje producent.

Oto jedna z naszych nowości stworzona na specjalne życzenie dosępna w zakładce realizacje.

nowe opakowanie dwukolorowe.jpg

Aby tworzyć wyjątkowe pudełka marka oferuje również nowość w postaci opakowań metalizowanych. Dostępne są w różnych konfiguracjach kolorystycznych, a także w różnych rozmiarach.

metalizowane.jpg

Trzecią nowością, jaką przedstawiono jest ozdobna taśma z wytłaczanym, firmowym nadrukiem. W połączeniu z odpowiednio dobranym materiałem, z którego wykonane jest pudełko, będzie stanowić idealne dopełnienie zapakowanego upominku.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą taśm ozdobnych.

wstazki.jpg

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, marka realizuje zarówno duże nakłady, jak i drobne indywidualne zamówienia, a co więcej zawsze przed realizacją Klient ma możliwość zobaczenia wizualizacji wybranego przez siebie produktu.

Asortyment, który oferuje Rubicello  wykonywany jest z materiałów pochodzenia europejskiego najwyższej jakości i dostępny jest w pełnej gamie kolorystycznej.  Bazując na wieloletnim doświadczeniu specjaliści Rubicello chętnie doradzają przy wyborze odcienia kartonu, wykonania uszlachetnień oraz literacji.

Przedstawione Państwu dokładnie nowości zaorezentujemy wszystkim którzy odwiedza nas na zbliżających się Targach o których pisaliśmy jakiś czas temu na naszym blogu.

Zchęcamy do zapoznania się z naszą pełną, niezwykle bogatą ofertą opakowań ozdobnych.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.