Ładuję stronę - proszę czekać

Gdybyśmy mieli typować najlepsze polskie wydarzenie z branży jubilerskiej jakie do tej pory mieliśmy okazję odwiedzić w tym roku, to gdańskie targi Amberif zdecydowanie zdobywają zasłużone I miejsce.

 

Na światowej klasy wystawie bursztynów, która pod koniec marca odbyła się w Gdańsku zjawiło się 460 wystawców z całego świata. W ciągu czterech dni wydarzenia przez wszystkie stoiska przewinęło się ponad 6 tysięcy odwiedzających z 58 krajów, a organizatorzy pokazali gościom wiele cennych eksponatów wielobarwnych bursztynów.

bursztyny.jpg

 

Mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, ale zdawaliśmy sobie również sprawę, że poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko. Już na około 2 miesiące przed wydarzeniem pieczołowicie przygotowywaliśmy się do wyjazdu. Planując strategie oraz asortyment, który zabierzemy ze sobą. Zależało nam na tym by zostać dobrze zapamiętanym pośród 460 wystawców z 18 krajów, którzy prezentują światowej klasy najnowsze trendy i technologie w branży jubilerskiej i biżuteryjnym designie. Prawie miesiąc po wydarzeniu jesteśmy z siebie bardzo zadowoleni ponieważ już wiemy, że udało się osiągnąć ten cel.

 

Podczas targów mieliśmy przyjemność spotkać się z obecnymi, a także nowymi klientami. Nasze stoisko odwiedzili również goście z zagranicy. Dzięki bacznej obserwacji mieliśmy szanse spotkać na stoiskach ekspozytory Rubicello, które z powodzeniem wykorzystywały dwie marki podczas marcowych targów.

 

artsBoska.JPG

 

Odwiedzający nas goście po raz kolejny docenili ręczną produkcję opakowań oraz to, że są one tworzone w Polsce. Zostaliśmy pochwaleni za nienaganny kontakt, szybki czas realizacji oraz otwartość na nowe propozycje.

 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze ekspozytory jubilerskie w kształcie stożków i tub. Doceniono również pakiet ślubny, na który składają się kieliszki z grawerem, przyozdobione kryształami Swarovskiego, a wraz z nimi ślubne opakowanie na kieliszki oraz ozdobna ślubna torba.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ekspozytorów jubilerskich tutaj.

 

stozkikieliszki.jpg

Dziękujemy wszystkim Klientom, którzy przybyli na nasze stoisko.

 

 

targi.jpg