Ładuję stronę - proszę czekać

W tym tygodniu wracamy do Was z nową dawką alfabetu wspaniałej współpracy. Dziś przedstawiamy kolejne 5 marek, z którymi mamy przyjemność współpracować i z którymi być może i Wy znajdziecie dzięki temu wspólny język :)


 

Fajnych przyjaciół mamy, a wśród nich AS Jewellery

Od z zawsze powtarzamy, że targi i wydarzenia branżowe to najlepsze miejsca do zawierania biznesowych znajomości. Właśnie taka historia łączy nas z naszymi kolegami po fachu – AS Jewellery. Wszystko zaczęło się w ubiegłym roku podczas nie niesamowitych targów GoldEXPO. Wtedy właśnie okazało się, że nadajemy na tych samych falach. Jeśli szukacie wyjątkowej i minimalistycznej biżuterii, to AS Jewellery jest właśnie dla Was. Ich asortyment to biżuteria wykonana ze szlachetnych metali kolorowych. Produkty tworzone przez naszych znajmych wspieramy najlepszej jakości opakowaniami P49, P43, P40

as jewellery

 

Gdy chodzi o przesłanie poleca się Minty dot

Jeśli mielibyśmy wyobrazić sobie coś delikatnego i subtelnego to w pierwszej chwili przychodzi nam na myśl marka Ani Brzozowskiej. Jak sama o sobie mówi: „Biżuteria Minty dot ma przesłanie – przypomina o tym że jesteśmy twórcze, otwarte, pełne inspiracji,
że możemy naprawdę wiele… być może wszystko..”. W pełni zgadzamy się z tymi słowami
Tworzona przez nią biżuteria to klasyka i piękno w każdym calu. Naszą dotychczasowa współpraca trwa od niemalże dwóch lat i mamy nadzieję, że kolejne lata nadal pozwolą nam wspierać tak zacnego Partnera.

P101

I jeśli rubin na szczęście to tylko od Red Rubin

Zgodnie z wiedzą o naszych kolegach z Red Rubin – marka powstała z wiary w siłę i niesamowitą moc jaką kryją w sobie kamienie szlachetne. Co ciekawe, ten kamień, który stał się flagowy dla naszych znajomych z branży symbolizuje miłość i życie. Jako Rubicello – polski producent opakowań od dłuższego czasu wspieramy tę wyjątkową markę naszymi ekskluzywnymi opakowaniami.

Red Rubin

 

Klasyka współpracy – 15 lat Rubicello i Visanti

O tej współpracy i naszych branżowych kolegach moglibyśmy Wam opowiadać godzinami. To porozumienie trwa ponad dekadę i jesteśmy z niego szczególnie dumni. Visanti to marka, która na rynku istnieje od 2001 roku i od początku swojego istnienia zajmuje się importem oraz eksportem, produkcją oraz dystrybucją wyjątkowej i niepowtarzalnej biżuterii z pereł. Gdy ostatnio mieliśmy przyjemność gościć na targach w Istambule, podczas podróży powrotnej doświadczyliśmy bardzo miłej niespodzianki. Okazało się, że podczas rejsów Polskich Linii Lotniczych LOT, biżuteria Visanti, która jest dystrybuowana pasażerom została zapakowana w klasyczne opakowania Rubicello. Utwierdza nas to w przekonaniu, że w biznesie przyjaźń jest kluczową sprawą, a co więcej jesteśmy pewni, że nasze opakowania stanowią one doskonałe uzupełnienie dla każdej eleganckiej biżuterii.

Visanti

 

L jak świeżość z Lemoniq

Czy lubicie ręcznie robioną biżuterię? Jeśli tak to koniecznie musicie zapoznać się z naszymi przyjaciółmi z Lemoniq. Istnieją na rynku od 2008 roku i są producentem biżuterii kolorowej. Całość ich oferty stanowi biżuteria zaprojektowana i wyprodukowana we własnej pracowni w podwarszawskim Józefosławiu. Nasza dobra kooperacja z tą świeżą i energetyczną marką trwa od ponad 3 lat.

ekspozytory